Autopožičovňa Brno

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Brno Autopožičovňa

Autopožičovňa v Brno Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Brno, Česká republika

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Brno, Česká republika. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Brno, Česká republika.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Brno Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Brno, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Brno Česká republika Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Brno - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Brno - Letisko Autopožičovňa [BRQ]
  Železničná stanica
  • Brno - Rail Station Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Brno - Centrum Autopožičovňa

    Brno Informácie o prenájme a cestovaní

    Sloboda riadiť, kde chcete
    Pri prenájme auta máte možnosť riadiť sa tam, kde chcete, pokiaľ budete mať na pamäti miestne dopravné predpisy a zákony. Vychutnajte si scenériu alebo jazdu z pohľadu, keď si pozriete miesto na inom mieste v požadovanom časovom rozvrhu.

    Populárne destinácie
    Prenájom auta v Brno je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

    Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
    Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

    Letí často?
    Ľudia, ktorí veľa lietajú, často prenajímajú auto, aby sa dostali do cieľa. Týmto spôsobom nezávisí od autobusov alebo vlakov a môžete sa voľne pohybovať tam, kde chcete. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu.

    Žiadne starosti s prenajatým vozidlom
    Mnohé autopožičovne ponúkajú kompletný balík s obalmi, aby mali dovolenku bez problémov. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, aké poistenie sa ponúka.

    Prenájom vozidiel

    Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Brno prenájom áut s priemerom 9.33 na základe hodnotení 6.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr Ivan
    Sixts

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    4

    August 04, 2014

    Absolútne žiadny problém, všetko fungovalo presne

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily