Autopožičovňa Praha

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Praha Autopožičovňa

Autopožičovňa v Praha Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Praha, Česká republika

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Praha, Česká republika. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Praha, Česká republika.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Praha Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Praha, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Praha Česká republika Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Praha - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Praha Autopožičovňa [PRG]
  Železničná stanica
  • Železničná - Stanica Praha Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Centra - Mesta Praha Autopožičovňa
   • Parížska - Praha Autopožičovňa
   • Praha - Hotel Dodávka Autopožičovňa

   Praha Informácie o prenájme a cestovaní

   Letieť a riadiť
   Či už idete na služobnú cestu alebo cestujete na voľný čas; na letisku môžete začať prenájom hneď po odlete z lietadla. Na všetkých hlavných letiskách máme autá na prenájom. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

   Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
   Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

   Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
   Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

   Najlepšie ceny za prenájom auta
   Rentcargroup ponúka lacné nájomné ceny pre mnoho miest. Z lacných malých áut až po minivany je pre vás vždy auto. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

   Dodatočný vodič (ov)
   Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

   Prenájom vozidiel

   Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Praha prenájom áut s priemerom 9.60 na základe hodnotení 25.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Desmond
   Czech Republic Budget

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   June 14, 2016

   Skvelý Zážitok Z Prenájmu áut V Prahe

   Prenajal auto na 10 dní v prahe. cena bola správna a dostali sme bezplatnú aktualizáciu veľkosti auta, pretože nájomná spoločnosť nemala veľkosť, ktorú sme si prenajali.rncelkovo je to úžasný zážitok.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Peter
   CarTrawler

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   June 07, 2016

   Skvelé - Bez Problémov - Online Rezervácie - Rýchly Servis - Odpor

   Zarezervoval som vozidlo on-line na týždeň z kanady na rent + a musím povedať, že služba bola vynikajúca. rýchle, bez problémov - úradník hovorí anglicky bez problémov. pôvodne rezervoval vw golf a bol modernizovaný na mondeo bez príplatku, pretože v tom čase nemali k dispozícii golf. auto bolo čisté, takmer nové. som veľmi šťastný zákazník a v budúcnosti určite využije rovnakú agentúru požičovne áut. spôsob, ako ísť!!!! pokračuj v dobrej práci !!!! to sa počíta.rnrnĎakujem. peter

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Martin
   Czech Republic Thrifty

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   May 22, 2016

   Vynikajúca Obsluha

   Chlapci boli u nás takí užitoční.rnrnmnohokrat dakujem

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Stephen
   Czech Republic Thrifty

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   May 16, 2016

   Nádherný

   Let bol odložený na 1 hodinu. muž v pracovnej stanici thrifty sa ospravedlnil za to, že som počkal niekoľko minút a dal mi inovované vozidlo. naozaj spokojný s autom a ich službami. určite ich opäť použije.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Adrie
   Sixts

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   May 15, 2016

   Veľmi Spokojný

   Boli sme neskoro s online rezerváciou, takže všetky ceny za bežné ceny boli už prijaté a ceny na letisku v prahe boli naozaj vysoké. keď zistíme, že autobusová doprava bude trvať príliš dlho, pokúsili sme sa ešte raz online nájom .. a voila sme našli smart z sixtsu nájomného za veľmi dobré riešenie, ktoré bolo okamžite pripravené. všetko bolo hladké, auto bolo zbrusu nové a ani ste nemali pocit, že jazdíte v smart. na nabudúce ho opäť použijeme.

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily