Autopožičovňa Podgorica

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Podgorica Autopožičovňa

Autopožičovňa v Podgorica Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Podgorica, Čierna Hora

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Podgorica, Čierna Hora. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Podgorica, Čierna Hora.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Podgorica Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Podgorica, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Podgorica Čierna Hora Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Podgorica - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Medzinárodné - Letisko Podgorica Autopožičovňa [TGD]
  Železničná stanica
  • Podgorica - Nádražie Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Podgorica - Autopožičovňa
   • Podgorica - Bus Station Autopožičovňa
   • Podgorica - Hilton Hotel Autopožičovňa

   Podgorica Informácie o prenájme a cestovaní

   Rodinné autá na prenájom
   Ak sa rozhodnete cestovať s rodinou, nechcete skončiť malým vozidlom plne nabitým batožinou. Môže byť pohodlnejšie pre každého, aby si prenajal o niečo väčšie auto, aby sa zmestili všetkým vašim batožinám a aby boli vhodné pre každé dieťa / detskú sedačku / booster pre lepšiu ochranu.

   Letí často?
   Ľudia, ktorí veľa lietajú, často prenajímajú auto, aby sa dostali do cieľa. Týmto spôsobom nezávisí od autobusov alebo vlakov a môžete sa voľne pohybovať tam, kde chcete. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu.

   Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
   Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

   Sú pre deti / deti k dispozícii detské / detské sedačky / booster?
   Detská / detská sedačka / posilňovač sa môže pridať k vašej rezervácii pre maximálnu ochranu vašich detíSkontrolujte podrobné podmienky prenájmu, koľko poplatku za to je.

   Prehliadka s vami prenajatým autom
   Pri prenájme automobilu máte slobodu navštíviť všetky miesta videnia, keď chcete, a nezávisia od cestovného poriadku autobusov alebo vlakov. Takto si môžete užiť svoju návštevu dlhšie a cestovať, kedykoľvek budete chcieť. Pozrite si našu webovú stránku pre lacné ceny za prenájom auta.

   Prenájom vozidiel

   Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Podgorica prenájom áut s priemerom 9.00 na základe hodnotení 8.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   4

   Nie Súcy

   Neboli žiadne problémy s rezerváciou, nájdením auta a hovoriť v kancelárii na letisku. pri agentúre to bolo jednoduché. dobré auto a dobrý čas s rezerváciou.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   Profesionálne A Zdvorilé

   Bez komentára

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   Mám veľmi dobré auto na navíjanie ciest, riadenie bolo pohodlné. bohužiaľ som mal nehodu s úplne novým prenajatým vozidlom (čo nebola moja vina). nariadenie nebolo žiadnym problémom.

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily