Autopožičovňa Tirana

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Tirana Autopožičovňa

Autopožičovňa v Tirana Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Tirana, Albánsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Tirana, Albánsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Tirana, Albánsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Tirana Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Tirana, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Tirana Albánsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Tirana - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Tirana Autopožičovňa [TIA]
  veľkomesto
  • Tirana - Autopožičovňa
  • Tirana - Hotel Hilton Inn Autopožičovňa

  Tirana Informácie o prenájme a cestovaní

  Kde môžem ísť so svojím prenajatým vozidlom
  Svojím prenajatým vozidlom máte možnosť jazdiť kdekoľvek, pokiaľ budete dodržiavať miestne dopravné predpisy / zákony. Buďte zodpovedným vodičom a nerobte rýchlosť s prenajatým vozidlom. To môže zabrániť nepríjemným prekvapeniam, ako sú prekročenie rýchlosti alebo dokonca nehody.Majte na pamäti, že nie všetky požičovne umožňujú, aby ich autá boli odvezené na trajekte. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či nejaké obmedzenia existujú.

  Medzinárodné jednosmerné autopožičovne
  Niekedy je možné uskutočniť medzinárodný prenájom jedným spôsobom. Záleží na krajine, lokalite a prenájme. Napíšte svoj zber a odoberte miesto na našej webovej stránke. Ak sú vozidlá uvedené, je možné uskutočniť túto medzinárodnú jednosmernú cestu.Prečítajte si podrobné podmienky pre obmedzenia a eventuálne poplatky.

  Kde zaparkovať prenajaté auto v Tirana
  Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

  Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Tirana
  Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

  Podmienky
  Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam, prečítajte si podrobné podmienky prenájmu. Zmluvné podmienky sa značne líšia medzi autopožičovňami.Pozrite si našu webovú stránku o zmluvných podmienkach

  Prenájom vozidiel

  Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Tirana prenájom áut s priemerom 9.25 na základe hodnotení 8.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Avraham
  surprice

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  July 13, 2015

  Veľmi Dobre

  Nemám skúsenosti s inými spoločnosťami na prenájom áut v albánsku, ale môžem povedať, že spoločnosť surprice spĺňa naše očakávania a služby na letisku

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Giovanni
  surprice

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  June 03, 2015

  Najlepšia Cena A Najlepšia Zdvorilosť. Veľmi Veľmi Dobrý

  Najlepšia cena a najlepšia zdvorilosť. veľmi veľmi dobrý!!!

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Gazmen
  Enterprise

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  January 20, 2015

  Dobrý Dojem

  Rýchla a presná služba. rýchle naplnenie papierov a rýchle spracovanie, keď som vrátil auto. určite odporúčam svojim priateľom.

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily