Autopožičovňa Charleroi

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Charleroi Autopožičovňa

Autopožičovňa v Charleroi Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Charleroi, Belgicko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Charleroi, Belgicko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Charleroi, Belgicko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Charleroi Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Charleroi, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Charleroi Belgicko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Charleroi - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Brussels South Charleroi Autopožičovňa [CRL]
  veľkomesto
  • Charleroi - Marchienneaupont Autopožičovňa
  • Charleroi - Město Autopožičovňa

  Charleroi Informácie o prenájme a cestovaní

  Aké poistenie má moje prenajaté auto?
  Prenájom áut má väčšinou štandardné poistenie zahrnuté do ceny prenájmu a niekedy aj autopožičovne ponúkajú spôsoby, ako znížiť prebytok / odpočítateľné.Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je ponúkaný akýkoľvek balíček plnej ochrany / kompletného balíka a aký presný poplatok za to je.

  Populárne destinácie
  Prenájom auta v Charleroi je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

  Kde zaparkovať prenajaté auto v Charleroi
  Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

  Prehliadka s vami prenajatým autom
  Pri prenájme automobilu máte slobodu navštíviť všetky miesta videnia, keď chcete, a nezávisia od cestovného poriadku autobusov alebo vlakov. Takto si môžete užiť svoju návštevu dlhšie a cestovať, kedykoľvek budete chcieť. Pozrite si našu webovú stránku pre lacné ceny za prenájom auta.

  Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
  Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

  Prenájom vozidiel

  Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Charleroi prenájom áut s priemerom 9.50 na základe hodnotení 8.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mrs Camille
  Europcar

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  April 24, 2015

  Dobrý

  Bez komentára

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr PANAGIOTIS
  Europcar

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  March 17, 2015

  Vynikajúce Skúsenosti

  Naozaj by som rád, keby nás niekto čakal ráno pri návrate auta.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr NIKOLAOS
  Europcar

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  March 17, 2015

  Skvelé Skúsenosti

  Bez komentára

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily