Autopožičovňa Minsk

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Minsk Autopožičovňa

Autopožičovňa v Minsk Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Minsk, Bielorusko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Minsk, Bielorusko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Minsk, Bielorusko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Minsk Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Minsk, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Minsk Bielorusko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Minsk - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Medzinárodné - Letisko V Minsku Autopožičovňa [MSQ]
  Železničná stanica
  • Minsk - Železničná Stanica Autopožičovňa
   Hotelová dodávka
   • Minsk - Hotel Dodávky Autopožičovňa
    veľkomesto
    • Minsk - Bus Station Autopožičovňa
    • Minsk - Centrum Autopožičovňa
    • Minsk - Hotel Renaissance Autopožičovňa
    • Minsk - Victoria Hotel Autopožičovňa

    Minsk Informácie o prenájme a cestovaní

    Pripraviť sa, pozor, štart!
    Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Minsk? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

    Prenájom automobilov na špeciálne príležitosti
    Cestovanie na pracovnú konvenciu alebo len na návštevu svojej babičky? Na našej stránke ponúkame niekoľko rôznych typov áut. Od malých hospodárskych áut až po 9 veľkých sedadiel.K dispozícii je auto na prenájom pre každú príležitosť. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

    Minsk nájomné
    Rentcargroup porovnáva ceny prenájmu za Minsk. Keďže spolupracujeme s veľkými autopožičovňami, kvalita vozidiel je zaručená. Takto získate najlepšie ceny za prenájom auta.

    Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
    Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

    Prehliadka s vami prenajatým autom
    Pri prenájme automobilu máte slobodu navštíviť všetky miesta videnia, keď chcete, a nezávisia od cestovného poriadku autobusov alebo vlakov. Takto si môžete užiť svoju návštevu dlhšie a cestovať, kedykoľvek budete chcieť. Pozrite si našu webovú stránku pre lacné ceny za prenájom auta.

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily