Autopožičovňa Rio De Janeiro

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Rio De Janeiro Autopožičovňa

Autopožičovňa v Rio De Janeiro Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Rio De Janeiro, Brazília

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Rio De Janeiro, Brazília. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Rio De Janeiro, Brazília.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Rio De Janeiro Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Rio De Janeiro, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Rio De Janeiro Brazília Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Rio De Janeiro - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
  • Rio - De Janeiro Letiska Galeao Autopožičovňa [GIG]
  • Rio - De Janerio Letiska Santos Dumont Autopožičovňa [SDU]
veľkomesto
  • Centre - Mesta Santa Cruz Autopožičovňa
  • Rio - De Janeiro Autopožičovňa
  • Rio - De Janeiro Duque De Caxias Autopožičovňa
  • Rio - De Janeiro Extra Niteroí Autopožičovňa
  • Rio - De Janeiro Madureira Autopožičovňa
  • Rio - De Janeiro Novo Rio Bus Station Autopožičovňa
  • Rio - De Janeiro Tijuca Autopožičovňa
  • Santa - Cruz Loja De Rua Autopožičovňa

Rio De Janeiro Informácie o prenájme a cestovaní

Kde požičať auto?
Ponúkame prenájom áut vo väčšine miest a letísk po celom svete. Pozrite sa na naše webové stránky, ak ponúkame prenájom áut v mieste, kde cestujete. Ak v meste nie je nájomná autopožičovňa, pozrite si najbližšie veľké mesto / letisko do vašej lokality.

Dodatočný vodič (ov)
Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

Jednosmerné nájomné
Je možné vyzdvihnúť vaše auto v meste alebo na letisku a odhodiť ho v inom. Toto sa nazýva jednosmerný prenájom. Je to možné len vtedy, ak má požičovňa áut kanceláriu v mieste vyzdvihnutia a mieste odletu.Niekedy je jednosmerný poplatok už zahrnutý v cene prenájmu. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a uistite sa, či sú zahrnuté alebo či je možné uskutočniť taký výlet.

Prekračovanie hraníc krajín
Prechod hraníc nie je vždy povolený. Väčšinou závisí od miesta a autopožičovne. Keď to bolo povolené, má väčšinou za poplatok. Ak chcete zistiť, aký je poplatok, skontrolujte podrobné podmienky prenájmu. Niektoré krajiny majú obmedzenia alebo dokonca zakázané prekračovať hranice.

Deti a deti
Požičovňa áut ponúka aj detské / detské sedačky / posilňovače. Je dôležité, aby vaše dieťa / dieťa cestovalo pohodlne a bezpečne. Môžete požiadať o detskú / detskú sedačku / posilňovaciu jednotku, keď vyzdvihnúte svoje auto a má za poplatok. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že detské sedačky / posilňovače sú závislé od dostupnosti spoločností na prenájom áut.

Prenájom vozidiel

Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Rio De Janeiro prenájom áut s priemerom 9.33 na základe hodnotení 6.

Hodnotené:
spoločnosť:

Mr CARLOS HERNAN
CarTrawler

Servis služby RentGroup:

PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

5

April 04, 2016

Doprava

Všetko, ako som očakával.

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily