Autopožičovňa Pula

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Pula Autopožičovňa

Autopožičovňa v Pula Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Pula, Chorvátsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Pula, Chorvátsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Pula, Chorvátsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Pula Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Pula, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Pula Chorvátsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Pula - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Pula Autopožičovňa [PUY]
  Hotelová dodávka
  • Dodávka - Hotel Pula Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Pula - Centrum Autopožičovňa

    Pula Informácie o prenájme a cestovaní

    Elektronické mýtne zariadenia v Pula
    Mýtne cesty sú v mnohých krajinách veľmi bežné. Môžete im zaplatiť hotovosťou alebo kreditnou / debetnou kartou. Niekedy požičovne áut ponúkajú elektronické mýtne zariadenia, aby mohli elektronické platby automaticky uskutočňovať prostredníctvom vašej kreditnej karty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako prejsť akúkoľvek mýto. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je táto ponuka ponúkaná.

    Deti a deti
    Požičovňa áut ponúka aj detské / detské sedačky / posilňovače. Je dôležité, aby vaše dieťa / dieťa cestovalo pohodlne a bezpečne. Môžete požiadať o detskú / detskú sedačku / posilňovaciu jednotku, keď vyzdvihnúte svoje auto a má za poplatok. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že detské sedačky / posilňovače sú závislé od dostupnosti spoločností na prenájom áut.

    Prečo by som si mal prenajať auto?
    Prenájom auta je múdrou možnosťou ako si zaistiť pohodlnú dopravu bez prispôsobovania sa cestovnému poriadku. Ak sa do okolia nechcete vydať verejnou dopravou alebo na bicykli, požičanie auta sa jednoznačne vyplatí. Prečítajte si naše webové stránky o konkurenčných cenách prenájmu a prečítajte si podrobné podmienky prenájmu.

    Jednosmerné nájomné
    Je možné vyzdvihnúť vaše auto v meste alebo na letisku a odhodiť ho v inom. Toto sa nazýva jednosmerný prenájom. Je to možné len vtedy, ak má požičovňa áut kanceláriu v mieste vyzdvihnutia a mieste odletu.Niekedy je jednosmerný poplatok už zahrnutý v cene prenájmu. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a uistite sa, či sú zahrnuté alebo či je možné uskutočniť taký výlet.

    Prekračovanie hraníc krajín
    Prechod hraníc nie je vždy povolený. Väčšinou závisí od miesta a autopožičovne. Keď to bolo povolené, má väčšinou za poplatok. Ak chcete zistiť, aký je poplatok, skontrolujte podrobné podmienky prenájmu. Niektoré krajiny majú obmedzenia alebo dokonca zakázané prekračovať hranice.

    Prenájom vozidiel

    Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Pula prenájom áut s priemerom 9.78 na základe hodnotení 9.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    Perfektné!

    Bez komentára

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    4

    Dobrý

    Bez komentára

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    Požičanie Auta

    Museli sme čakať na naše auto 40 minút potom, čo museli odísť z hotela kvôli dopravným zápcham okolo, ale všetko ostatné bolo veľmi profesionálne, zástupca bol priateľský a užitočný, špeciálna výhoda, ktorá nás prinútila vybrať túto spoločnosť bola Žiadna ďalšia cena za skoré spadnutie, takže si vyberieme vašu spoločnosť a skupinu áut opäť

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    Dokonalá Obsluha

    Bez komentára

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily