Autopožičovňa Split

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Split Autopožičovňa

Autopožičovňa v Split Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Split, Chorvátsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Split, Chorvátsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Split, Chorvátsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Split Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Split, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Split Chorvátsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Split - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Split Autopožičovňa [SPU]
  Železničná stanica
  • Split - železničná Stanica Autopožičovňa
   prístav
   • Prístav - Mesta Split Autopožičovňa
    Hotelová dodávka
    • Hotel - Dodania Splite Autopožičovňa
     veľkomesto
     • Rozdeliť - Centrum Autopožičovňa
     • Split - Le Meridien Lav Autopožičovňa
     • Split - Trstenik Autopožičovňa

     Split Informácie o prenájme a cestovaní

     Populárne destinácie
     Prenájom auta v Split je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

     Poistenie áut na prenájom
     Štandardné zbavenie sa škody pri kolíziách (CDW) je dodávané s väčšinou autopožičovne. Toto pokryje akékoľvek možné poškodenie vášho vozidla. Prebytok / odpočítateľná čiastka je suma, za ktorú ste zodpovední, ale niekedy prenájom áut ponúka ďalšie poistenie na zníženie prebytku / odpočítateľnosti. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu, aby ste zistili, ktoré poistky sú zahrnuté a ktoré sú nepovinné.

     Požiadavky na vek v Split
     Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

     Dodatočný vodič (ov)
     Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

     Pripraviť sa, pozor, štart!
     Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Split? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

     Prenájom vozidiel

     Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Split prenájom áut s priemerom 9.55 na základe hodnotení 22.

     Hodnotené:
     spoločnosť:

     Mr Robert
     CarTrawler

     Servis služby RentGroup:

     PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

     5

     August 05, 2016

     Skvelé Skúsenosti

     Všetko šlo podľa plánu, bez problémov. keď som si vybral auto, bol som bezplatne vylepšený do bmw, pretože rezervované auto nebolo k dispozícii !!!

     Hodnotené:
     spoločnosť:

     Mr kjell
     CarTrawler

     Servis služby RentGroup:

     PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

     5

     July 16, 2016

     Dobrá Služba

     Boli to pekné auto a osobné bolo rýchle a zdvorilérnbudem prenajatý aj v nasledujúcom roku

     Hodnotené:
     spoločnosť:

     Mr Leif Roald
     CarTrawler

     Servis služby RentGroup:

     PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

     5

     July 15, 2016

     Žiadne Výzvy.

     Všetko bolo plynulé s prenájmom. pretože auto, ktoré som si objednal, nebolo k dispozícii v momente, keď som získal bezplatnú aktualizáciu. mám ponuku na ďalšie poistenie, ale už si ju kúpil on-line, takže nebol žiadny tlak na nákup dodatočnej bezpečnosti na mieste. thumbs up pre skvelé zážitky z prenájmu!

     Hodnotené:
     spoločnosť:

     Ms Dora
     Sixts

     Servis služby RentGroup:

     PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

     5

     July 01, 2016

     Viac Zamestnancov

     V čase, keď som prišiel, bolo 20 ľudí, takže som čakal 1,5 hodiny, aby som dostal moje auto. možno, že v týchto letných mesiacoch môže byť viac zamestnancov?

     Hodnotené:
     spoločnosť:

     Mr Ian
     Sixts

     Servis služby RentGroup:

     PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

     5

     June 07, 2016

     Požičovňa áut Split - Vw Golf Tdi

     Jednoduchá jednoduchá zbierka. zdvorilý personál. jednoduché spustenie. jediný dôvod, prečo som to dal iba 4/5, bol jednoducho až k personálu, ktorý sa ma snažil presvedčiť, aby som kúpil palivo namiesto štandardných staníc, povedal by som, že by to bolo aspoň o 10% lacnejšie! bolo by to ...? neviem. ak je to tak, prečo nás neinformujte vopred, aby sme o tom mohli informovane rozhodnúť, namiesto toho, aby sme sa cítili ako tvrdý predaj (aj keď, ako hovorím, neviem, či to bolo). iba kritika! iné ako to, skvelé a veľmi odporúčame.

     Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily