Autopožičovňa Záhreb

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Záhreb Autopožičovňa

Autopožičovňa v Záhreb Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Záhreb, Chorvátsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Záhreb, Chorvátsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Záhreb, Chorvátsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Záhreb Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Záhreb, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Záhreb Chorvátsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Záhreb - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Záhreb Autopožičovňa [ZAG]
  veľkomesto
  • Centra - Mesta Záhreb Autopožičovňa
  • Zagreb - Hotel Esplanade Autopožičovňa

  Záhreb Informácie o prenájme a cestovaní

  Potrebujete si rezervovať auto?
  Ak máte problémy pri rezervácii alebo potrebujete poradiť, vždy nás môžete kontaktovať prostredníctvom pone alebo prostredníctvom živého rozhovoru. Môžeme Vám poradiť alebo pomôcť prostredníctvom rezervácie. Naše telefónne číslo je na našej webovej stránke.

  Dodatočný vodič (ov)
  Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

  Prehliadka s vami prenajatým autom
  Pri prenájme automobilu máte slobodu navštíviť všetky miesta videnia, keď chcete, a nezávisia od cestovného poriadku autobusov alebo vlakov. Takto si môžete užiť svoju návštevu dlhšie a cestovať, kedykoľvek budete chcieť. Pozrite si našu webovú stránku pre lacné ceny za prenájom auta.

  Jazdenie prenajatého auta v Záhreb
  Jazdenie prenajatého auta v Záhreb je pohodlný spôsob, ako cestovať do cieľa.Nezáleží na žiadnom rozvrhu autobusu / vlaku, čo znamená, že budete mať viac času na svoje cieľové miesto. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu áut.

  Letí často?
  Ľudia, ktorí veľa lietajú, často prenajímajú auto, aby sa dostali do cieľa. Týmto spôsobom nezávisí od autobusov alebo vlakov a môžete sa voľne pohybovať tam, kde chcete. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu.

  Prenájom vozidiel

  Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Záhreb prenájom áut s priemerom 9.39 na základe hodnotení 23.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Stephen
  CarTrawler

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  July 20, 2016

  Spokojný

  Všetko prebehlo veľmi dobre s prenájmom. jediný malý problém, ktorý som mal, bolo zariadenie wifi, ktoré som si prenajal, pretože auto nefungovalo. zdá sa, že ide o opakujúci sa problém. bolo to rýchlo oh odstránené z môjho účtu. skvelá spoločnosť. znova by som ich použil.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Gilles
  CarTrawler

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  July 14, 2016

  Vo Všeobecnosti: Good

  Nie drahé a slušné služby.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Gavin Jacques
  Croatia Modus Rent Servis

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  July 06, 2016

  Skvelý Zážitok

  Bez komentára

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Evgenii
  Croatia Oryx

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  June 24, 2016

  Len úžasné Pocity

  1. auto bolo perfektné, lepšie ako sme očakávalirn2. personál bol priateľský a užitočný na oboch stranách - vyzdvihnutie a návratrnrnurčite vám odporučíme všetkých našich priateľov.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mrs Snjezana
  Sixts

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  May 23, 2016

  Láskavo personál, výborne auto a prijateľné ceny

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily