Autopožičovňa Zadar

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Zadar Autopožičovňa

Autopožičovňa v Zadar Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Zadar, Chorvátsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Zadar, Chorvátsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Zadar, Chorvátsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Zadar Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Zadar, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Zadar Chorvátsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Zadar - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Zadar Autopožičovňa [ZAD]
  Železničná stanica
  • Zadar - Železničná Stanica Autopožičovňa
   prístav
   • Prístave - Zadar Autopožičovňa
    veľkomesto
    • Zadar - Centrum Autopožičovňa
    • Zadar - Hotel Dodávky Autopožičovňa
    • Zadar - Main Bus Station Autopožičovňa

    Zadar Informácie o prenájme a cestovaní

    Elektronické mýtne zariadenia v Zadar
    Mýtne cesty sú v mnohých krajinách veľmi bežné. Môžete im zaplatiť hotovosťou alebo kreditnou / debetnou kartou. Niekedy požičovne áut ponúkajú elektronické mýtne zariadenia, aby mohli elektronické platby automaticky uskutočňovať prostredníctvom vašej kreditnej karty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako prejsť akúkoľvek mýto. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je táto ponuka ponúkaná.

    Kde môžem ísť so svojím prenajatým vozidlom
    Svojím prenajatým vozidlom máte možnosť jazdiť kdekoľvek, pokiaľ budete dodržiavať miestne dopravné predpisy / zákony. Buďte zodpovedným vodičom a nerobte rýchlosť s prenajatým vozidlom. To môže zabrániť nepríjemným prekvapeniam, ako sú prekročenie rýchlosti alebo dokonca nehody.Majte na pamäti, že nie všetky požičovne umožňujú, aby ich autá boli odvezené na trajekte. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či nejaké obmedzenia existujú.

    Letieť a riadiť
    Či už idete na služobnú cestu alebo cestujete na voľný čas; na letisku môžete začať prenájom hneď po odlete z lietadla. Na všetkých hlavných letiskách máme autá na prenájom. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

    Povinné doklady pre požičanie auta
    Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

    Populárne destinácie
    Prenájom auta v Zadar je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

    Prenájom vozidiel

    Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Zadar prenájom áut s priemerom 9.41 na základe hodnotení 17.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr Michael Borre
    Croatia Modus Rent Servis

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    4

    July 11, 2015

    Známky

    Nie je tak ľahké nájsť svoju kanceláriu na letisku.rnodporúčame lepším značkám na pomoc zákazníkom.rnvšetko ostatné bolo perfektné!rnveľmi pekný chlapík, s ktorým sa môžete rozprávať!

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Ms Susana
    Croatia Avant Car

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    4

    June 25, 2015

    Skvelé! Len Jeden Malý Detail ...

    Dobrý deň,rnrncelkovo moje skúsenosti boli skvelé! miloval auto a každý bol skutočne milý a užitočný v avant car.rnjediné, že by som sa zmenil v ich bežných postupoch, bola skutočnosť, že konečná cena, ktorú som si myslela, že budem platiť, nebol v skutočnosti konečnou cenou, pretože poistenie nebolo zahrnuté. dobré, že to nebolo drahé, ale pre zákazníkov, ktorí chcú prenajať dlhšie, by mohlo byť taký nie je to pekné prekvapenie!

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr Christian
    Right Cars

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    June 20, 2015

    Výborne!

    Všetko bolo dokonalé. neexistovala žiadna fronta a zamestnanci spoločnosti rentalcargeoup nám už na letisku brali, bol to naozaj pekný!rncena a auto boli tiež v poriadku.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr Jean-Pierre
    Europcar

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    June 16, 2015

    Nex auto!

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr Jeroen
    Sixts

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    4

    June 01, 2015

    Kvalita, Lacné, Dobré Služby

    Veľmi priateľská pomoc mladých pracovníkov na letisku v zadare. efektívne, dôveryhodné, kvalitné autá a veľmi konkurencieschopné ceny! myslím, že len / najmä počas mimosezóny?

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily