Autopožičovňa Kodaň

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Kodaň Autopožičovňa

Autopožičovňa v Kodaň Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Kodaň, Dánsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Kodaň, Dánsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Kodaň, Dánsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Kodaň Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Kodaň, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Kodaň Dánsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Kodaň - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Domáce - Letisko Kodaň Autopožičovňa [CPH]
 • Medzinárodného - Letiska Copenhagen Kastrup Autopožičovňa [CPH]
veľkomesto
 • Copenhagen - Central Railways Station Autopožičovňa
 • Copenhagen - Centre Autopožičovňa
 • Copenhagen - Jagtvej Autopožičovňa
 • Copenhagen - Langelinie Autopožičovňa
 • Kodaň - Amager Autopožičovňa
 • Kodaň - Cruise Port Autopožičovňa
 • Kodaň - Gammel Autopožičovňa
 • Kodaň - Hotel Marriott Autopožičovňa
 • Kodaň - Hotel Radisson Autopožičovňa

Kodaň Informácie o prenájme a cestovaní

Medzinárodné jednosmerné autopožičovne
Niekedy je možné uskutočniť medzinárodný prenájom jedným spôsobom. Záleží na krajine, lokalite a prenájme. Napíšte svoj zber a odoberte miesto na našej webovej stránke. Ak sú vozidlá uvedené, je možné uskutočniť túto medzinárodnú jednosmernú cestu.Prečítajte si podrobné podmienky pre obmedzenia a eventuálne poplatky.

Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

Elektronické mýtne zariadenia v Kodaň
Mýtne cesty sú v mnohých krajinách veľmi bežné. Môžete im zaplatiť hotovosťou alebo kreditnou / debetnou kartou. Niekedy požičovne áut ponúkajú elektronické mýtne zariadenia, aby mohli elektronické platby automaticky uskutočňovať prostredníctvom vašej kreditnej karty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako prejsť akúkoľvek mýto. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je táto ponuka ponúkaná.

Kodaň nájomné
Rentcargroup porovnáva ceny prenájmu za Kodaň. Keďže spolupracujeme s veľkými autopožičovňami, kvalita vozidiel je zaručená. Takto získate najlepšie ceny za prenájom auta.

Dodatočný vodič (ov)
Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily