Autopožičovňa Cairo

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Cairo Autopožičovňa

Autopožičovňa v Cairo Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Cairo, Egypt

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Cairo, Egypt. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Cairo, Egypt.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Cairo Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Cairo, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Cairo Egypt Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Cairo - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
  • Cairo - Letisko T1 Autopožičovňa [CAI]
  • Cairo - Letisko T3 Autopožičovňa [CAI]
veľkomesto
  • Cairo - Centrum Autopožičovňa
  • Cairo - Maadi Autopožičovňa
  • Cairo - Meridien Heliopolis Autopožičovňa
  • Cairo - Nové Cairo Centrum Mall Autopožičovňa
  • Cairo - Piaty Vysporiadania Autopožičovňa
  • Cairo - Veľkomestostars Mall Autopožičovňa
  • Káhira - Obour Mesto Chrysler Autopožičovňa
  • Zamalek - Centrum Autopožičovňa

Cairo Informácie o prenájme a cestovaní

O obmedzeniach prenájmu áut v Cairo
Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

Kde zaparkovať prenajaté auto v Cairo
Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

Elektronické mýtne zariadenia v Cairo
Mýtne cesty sú v mnohých krajinách veľmi bežné. Môžete im zaplatiť hotovosťou alebo kreditnou / debetnou kartou. Niekedy požičovne áut ponúkajú elektronické mýtne zariadenia, aby mohli elektronické platby automaticky uskutočňovať prostredníctvom vašej kreditnej karty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako prejsť akúkoľvek mýto. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je táto ponuka ponúkaná.

Povinné doklady pre požičanie auta
Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

Sloboda riadiť, kde chcete
Pri prenájme auta máte možnosť riadiť sa tam, kde chcete, pokiaľ budete mať na pamäti miestne dopravné predpisy a zákony. Vychutnajte si scenériu alebo jazdu z pohľadu, keď si pozriete miesto na inom mieste v požadovanom časovom rozvrhu.

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily