Autopožičovňa Kuopio

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Kuopio Autopožičovňa

Autopožičovňa v Kuopio Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Kuopio, Fínsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Kuopio, Fínsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Kuopio, Fínsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Kuopio Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Kuopio, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Kuopio Fínsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Kuopio - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Kuopio Autopožičovňa [KUO]
  Železničná stanica
  • Kuopio - Nádražie Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Kuopio - Centrum Autopožičovňa

    Kuopio Informácie o prenájme a cestovaní

    Požiadavky na vek v Kuopio
    Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

    Pripraviť sa, pozor, štart!
    Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Kuopio? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

    Žiadne starosti s prenajatým vozidlom
    Mnohé autopožičovne ponúkajú kompletný balík s obalmi, aby mali dovolenku bez problémov. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, aké poistenie sa ponúka.

    Prekračovanie hraníc krajín
    Prechod hraníc nie je vždy povolený. Väčšinou závisí od miesta a autopožičovne. Keď to bolo povolené, má väčšinou za poplatok. Ak chcete zistiť, aký je poplatok, skontrolujte podrobné podmienky prenájmu. Niektoré krajiny majú obmedzenia alebo dokonca zakázané prekračovať hranice.

    O obmedzeniach prenájmu áut v Kuopio
    Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily