Autopožičovňa Rovaniemi

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Rovaniemi Autopožičovňa

Autopožičovňa v Rovaniemi Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Rovaniemi, Fínsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Rovaniemi, Fínsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Rovaniemi, Fínsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Rovaniemi Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Rovaniemi, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Rovaniemi Fínsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Rovaniemi - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Rovaniemi Autopožičovňa [RVN]
  Železničná stanica
  • Rovaniemi - Nádražie Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Rovaniemi - Centrum Autopožičovňa
   • Rovaniemi - Hotel Santa Claus Autopožičovňa

   Rovaniemi Informácie o prenájme a cestovaní

   Potrebujete si rezervovať auto?
   Ak máte problémy pri rezervácii alebo potrebujete poradiť, vždy nás môžete kontaktovať prostredníctvom pone alebo prostredníctvom živého rozhovoru. Môžeme Vám poradiť alebo pomôcť prostredníctvom rezervácie. Naše telefónne číslo je na našej webovej stránke.

   Populárne destinácie
   Prenájom auta v Rovaniemi je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

   Požiadavky na vek v Rovaniemi
   Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

   Najlepšie ceny za prenájom v Rovaniemi
   Použite našu webovú stránku, aby ste porovnali ceny prenájmu za Rovaniemi.Vyberte miesto, čas vyzdvihnutia a odchodu. V zozname dostupných vozidiel sa zobrazí a vyberie vozidlo, ktoré vám najlepšie vyhovuje. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu a dokončite svoju rezerváciu. Môže to byť jednoduché.

   Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
   Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

   Prenájom vozidiel

   Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Rovaniemi prenájom áut s priemerom 9.33 na základe hodnotení 6.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Ludovic
   Green Motion

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   April 01, 2016

   Dokonalá obsluharnza všetkých poveternostných podmienok vo fínsku

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily