Autopožičovňa Tampere

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Tampere Autopožičovňa

Autopožičovňa v Tampere Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Tampere, Fínsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Tampere, Fínsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Tampere, Fínsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Tampere Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Tampere, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Tampere Fínsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Tampere - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Tampere - Letisko Autopožičovňa [TMP]
  Železničná stanica
  • Tampere - Vlaková Stanica Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Tampere - Centrum Autopožičovňa
   • Tampere - West Autopožičovňa
   • Vého - Lielahti Tampere Autopožičovňa

   Tampere Informácie o prenájme a cestovaní

   Jazdenie prenajatého auta v Tampere
   Jazdenie prenajatého auta v Tampere je pohodlný spôsob, ako cestovať do cieľa.Nezáleží na žiadnom rozvrhu autobusu / vlaku, čo znamená, že budete mať viac času na svoje cieľové miesto. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu áut.

   Rodinné autá na prenájom
   Ak sa rozhodnete cestovať s rodinou, nechcete skončiť malým vozidlom plne nabitým batožinou. Môže byť pohodlnejšie pre každého, aby si prenajal o niečo väčšie auto, aby sa zmestili všetkým vašim batožinám a aby boli vhodné pre každé dieťa / detskú sedačku / booster pre lepšiu ochranu.

   Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Tampere
   Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

   O obmedzeniach prenájmu áut v Tampere
   Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

   Prečo by som si mal prenajať auto?
   Prenájom auta je múdrou možnosťou ako si zaistiť pohodlnú dopravu bez prispôsobovania sa cestovnému poriadku. Ak sa do okolia nechcete vydať verejnou dopravou alebo na bicykli, požičanie auta sa jednoznačne vyplatí. Prečítajte si naše webové stránky o konkurenčných cenách prenájmu a prečítajte si podrobné podmienky prenájmu.

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily