Autopožičovňa Vaasa

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Vaasa Autopožičovňa

Autopožičovňa v Vaasa Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Vaasa, Fínsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Vaasa, Fínsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Vaasa, Fínsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Vaasa Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Vaasa, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Vaasa Fínsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Vaasa - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Vaasa Autopožičovňa [VAA]
  Železničná stanica
  • Vaasa - Railway Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Vaasa - Centrum Autopožičovňa

    Vaasa Informácie o prenájme a cestovaní

    Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Vaasa
    Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

    Podmienky
    Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam, prečítajte si podrobné podmienky prenájmu. Zmluvné podmienky sa značne líšia medzi autopožičovňami.Pozrite si našu webovú stránku o zmluvných podmienkach

    Prekračovanie hraníc krajín
    Prechod hraníc nie je vždy povolený. Väčšinou závisí od miesta a autopožičovne. Keď to bolo povolené, má väčšinou za poplatok. Ak chcete zistiť, aký je poplatok, skontrolujte podrobné podmienky prenájmu. Niektoré krajiny majú obmedzenia alebo dokonca zakázané prekračovať hranice.

    O obmedzeniach prenájmu áut v Vaasa
    Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

    Populárne destinácie
    Prenájom auta v Vaasa je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily