Autopožičovňa Bordeaux

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Bordeaux Autopožičovňa

Autopožičovňa v Bordeaux Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Bordeaux, Francúzsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Bordeaux, Francúzsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Bordeaux, Francúzsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Bordeaux Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Bordeaux, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Bordeaux Francúzsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Bordeaux - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Bordeaux Autopožičovňa [BOD]
  Železničná stanica
  • Bordeaux - železničná Stanica Sncf Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Bordeaux - Clemenceau Autopožičovňa
   • Bordeaux - Gutenberg Autopožičovňa
   • Bordeaux - Roland Garros Autopožičovňa
   • Mesta - Bordeaux Autopožičovňa

   Populárne miesta na prenájom auta v meste Francúzsko

   Bordeaux Informácie o prenájme a cestovaní

   Jednosmerné nájomné
   Je možné vyzdvihnúť vaše auto v meste alebo na letisku a odhodiť ho v inom. Toto sa nazýva jednosmerný prenájom. Je to možné len vtedy, ak má požičovňa áut kanceláriu v mieste vyzdvihnutia a mieste odletu.Niekedy je jednosmerný poplatok už zahrnutý v cene prenájmu. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a uistite sa, či sú zahrnuté alebo či je možné uskutočniť taký výlet.

   Bordeaux nájomné
   Rentcargroup porovnáva ceny prenájmu za Bordeaux. Keďže spolupracujeme s veľkými autopožičovňami, kvalita vozidiel je zaručená. Takto získate najlepšie ceny za prenájom auta.

   Pripraviť sa, pozor, štart!
   Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Bordeaux? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

   Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
   Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

   Deti a deti
   Požičovňa áut ponúka aj detské / detské sedačky / posilňovače. Je dôležité, aby vaše dieťa / dieťa cestovalo pohodlne a bezpečne. Môžete požiadať o detskú / detskú sedačku / posilňovaciu jednotku, keď vyzdvihnúte svoje auto a má za poplatok. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že detské sedačky / posilňovače sú závislé od dostupnosti spoločností na prenájom áut.

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily