Autopožičovňa Colmar

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Colmar Autopožičovňa

Autopožičovňa v Colmar Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Colmar, Francúzsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Colmar, Francúzsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Colmar, Francúzsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Colmar Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Colmar, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Colmar Francúzsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Colmar - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Colmar - Letisko Autopožičovňa [CMR]
  Železničná stanica
  • Colmar - Train Station Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Colmar - Autopožičovňa
   • Colmar - Priemyselná Zóna Sever Autopožičovňa

   Populárne miesta na prenájom auta v meste Francúzsko

   Colmar Informácie o prenájme a cestovaní

   Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Colmar
   Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

   Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
   Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

   Kde zaparkovať prenajaté auto v Colmar
   Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

   Podmienky
   Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam, prečítajte si podrobné podmienky prenájmu. Zmluvné podmienky sa značne líšia medzi autopožičovňami.Pozrite si našu webovú stránku o zmluvných podmienkach

   O obmedzeniach prenájmu áut v Colmar
   Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily