Autopožičovňa Korzika

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Korzika Autopožičovňa

Autopožičovňa v Korzika Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Korzika, Francúzsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Korzika, Francúzsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Korzika, Francúzsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Korzika Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Korzika, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Korzika Francúzsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Korzika - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Ajaccio - Letisko Autopožičovňa [AJA]
 • Bastia - Letisko Autopožičovňa [BIA]
 • Letisko - Figari Autopožičovňa [FSC]
 • Prevádzky - Letiska V Calvi Autopožičovňa [CLY]
veľkomesto
 • Ajaccio - Autopožičovňa
 • Bastia - Autopožičovňa
 • Bonifacio - Autopožičovňa
 • Calvi - Centrum Autopožičovňa
 • Corte - Autopožičovňa
 • Ghisonaccia - Autopožičovňa
 • Ile - Rousse Autopožičovňa
 • Moriani - Autopožičovňa
 • Porticcio - Centrum Autopožičovňa
 • Porto - Vecchio Centrum Autopožičovňa
 • Propriano - Centrum Autopožičovňa

Populárne miesta na prenájom auta v meste Francúzsko

Korzika Informácie o prenájme a cestovaní

Jednosmerné nájomné
Je možné vyzdvihnúť vaše auto v meste alebo na letisku a odhodiť ho v inom. Toto sa nazýva jednosmerný prenájom. Je to možné len vtedy, ak má požičovňa áut kanceláriu v mieste vyzdvihnutia a mieste odletu.Niekedy je jednosmerný poplatok už zahrnutý v cene prenájmu. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a uistite sa, či sú zahrnuté alebo či je možné uskutočniť taký výlet.

Potrebujete si rezervovať auto?
Ak máte problémy pri rezervácii alebo potrebujete poradiť, vždy nás môžete kontaktovať prostredníctvom pone alebo prostredníctvom živého rozhovoru. Môžeme Vám poradiť alebo pomôcť prostredníctvom rezervácie. Naše telefónne číslo je na našej webovej stránke.

Kde zaparkovať prenajaté auto v Korzika
Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

Kde môžem ísť so svojím prenajatým vozidlom
Svojím prenajatým vozidlom máte možnosť jazdiť kdekoľvek, pokiaľ budete dodržiavať miestne dopravné predpisy / zákony. Buďte zodpovedným vodičom a nerobte rýchlosť s prenajatým vozidlom. To môže zabrániť nepríjemným prekvapeniam, ako sú prekročenie rýchlosti alebo dokonca nehody.Majte na pamäti, že nie všetky požičovne umožňujú, aby ich autá boli odvezené na trajekte. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či nejaké obmedzenia existujú.

Povinné doklady pre požičanie auta
Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

Prenájom vozidiel

Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Korzika prenájom áut s priemerom 8.67 na základe hodnotení 6.

Hodnotené:
spoločnosť:

Mr B.J.J.M.
Europcar

Servis služby RentGroup:

PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

4

August 02, 2014

Požičovňa áut Europcar

Vozidlo, ktoré sme získali, bolo úplne nové a splnilo očakávania, ktoré sme mali od neho. bavili sme sa pri jazde na korzike.rnnávrhy na zlepšenie pre spoločnosť europecar: pri registrácii je veľa osobných údajov potrebných na to, aby sa už mohli dostať do popredia. to by mohlo znížiť čakaciu dobu na letisku pri vyzdvihnutí auta!

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily