Autopožičovňa Limoges

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Limoges Autopožičovňa

Autopožičovňa v Limoges Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Limoges, Francúzsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Limoges, Francúzsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Limoges, Francúzsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Limoges Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Limoges, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Limoges Francúzsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Limoges - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Limoges - Letisko Autopožičovňa [LIG]
  Železničná stanica
  • Limoges - železničná Stanica Sncf Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Limoges - Nord Autopožičovňa

    Populárne miesta na prenájom auta v meste Francúzsko

    Limoges Informácie o prenájme a cestovaní

    Kde zaparkovať prenajaté auto v Limoges
    Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

    Požiadavky na vek v Limoges
    Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

    Pripraviť sa, pozor, štart!
    Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Limoges? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

    Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
    Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

    Podmienky
    Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam, prečítajte si podrobné podmienky prenájmu. Zmluvné podmienky sa značne líšia medzi autopožičovňami.Pozrite si našu webovú stránku o zmluvných podmienkach

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily