Autopožičovňa Roanne

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Roanne Autopožičovňa

Autopožičovňa v Roanne Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Roanne, Francúzsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Roanne, Francúzsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Roanne, Francúzsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Roanne Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Roanne, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Roanne Francúzsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Roanne - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Roanne - Letisko Autopožičovňa [RNE]
  Železničná stanica
  • Roanne - Train Station Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Roanne - Centrum Autopožičovňa

    Populárne miesta na prenájom auta v meste Francúzsko

    Roanne Informácie o prenájme a cestovaní

    Roanne nájomné
    Rentcargroup porovnáva ceny prenájmu za Roanne. Keďže spolupracujeme s veľkými autopožičovňami, kvalita vozidiel je zaručená. Takto získate najlepšie ceny za prenájom auta.

    Požiadavky na vek v Roanne
    Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

    Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Roanne
    Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

    Kde zaparkovať prenajaté auto v Roanne
    Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

    Letieť a riadiť
    Či už idete na služobnú cestu alebo cestujete na voľný čas; na letisku môžete začať prenájom hneď po odlete z lietadla. Na všetkých hlavných letiskách máme autá na prenájom. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily