Autopožičovňa Accra

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Accra Autopožičovňa

Autopožičovňa v Accra Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Accra, Ghana

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Accra, Ghana. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Accra, Ghana.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Accra Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Accra, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Accra Ghana Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Accra - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
  • Accra - Kotoka Letiska šofér Iba Autopožičovňa [ACC]
  • Accra - Kotoka Letisko Autopožičovňa [ACC]
veľkomesto
  • Accra - Centrum Autopožičovňa
  • Accra - Centrum Len šofér Autopožičovňa
  • Accra - Hotel Novotel Autopožičovňa
  • Accra - Hotel Novotel šofér Iba Autopožičovňa
  • Hotel - Golden Tulip Farah Accra Autopožičovňa

Accra Informácie o prenájme a cestovaní

Pripraviť sa, pozor, štart!
Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Accra? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

Povinné doklady pre požičanie auta
Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

Prečo by som si mal prenajať auto?
Prenájom auta je múdrou možnosťou ako si zaistiť pohodlnú dopravu bez prispôsobovania sa cestovnému poriadku. Ak sa do okolia nechcete vydať verejnou dopravou alebo na bicykli, požičanie auta sa jednoznačne vyplatí. Prečítajte si naše webové stránky o konkurenčných cenách prenájmu a prečítajte si podrobné podmienky prenájmu.

Kde zaparkovať prenajaté auto v Accra
Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily