Autopožičovňa Corfu

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Corfu Autopožičovňa

Autopožičovňa v Corfu Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Corfu, Grécko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Corfu, Grécko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Corfu, Grécko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Corfu Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Corfu, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Corfu Grécko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Corfu - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Korfu Autopožičovňa [CFU]
  veľkomesto
  • Corfu - Ag. Ioannis Peristeron Autopožičovňa
  • Corfu - Centrum Autopožičovňa
  • Corfu - Cruise Terminal Autopožičovňa
  • Corfu - Ermones Autopožičovňa
  • Corfu - Ethniki Lefkimi Autopožičovňa
  • Corfu - Glyfada Autopožičovňa
  • Corfu - Gouvia Autopožičovňa
  • Corfu - Nafsikas Autopožičovňa
  • Corfu - Paleokastritsa Autopožičovňa
  • Corfu - Port Autopožičovňa
  • Korfu - Axaravi Autopožičovňa

  Corfu Informácie o prenájme a cestovaní

  Dodatočný vodič (ov)
  Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

  Sú pre deti / deti k dispozícii detské / detské sedačky / booster?
  Detská / detská sedačka / posilňovač sa môže pridať k vašej rezervácii pre maximálnu ochranu vašich detíSkontrolujte podrobné podmienky prenájmu, koľko poplatku za to je.

  Prečo by som si mal prenajať auto?
  Prenájom auta je múdrou možnosťou ako si zaistiť pohodlnú dopravu bez prispôsobovania sa cestovnému poriadku. Ak sa do okolia nechcete vydať verejnou dopravou alebo na bicykli, požičanie auta sa jednoznačne vyplatí. Prečítajte si naše webové stránky o konkurenčných cenách prenájmu a prečítajte si podrobné podmienky prenájmu.

  Elektronické mýtne zariadenia v Corfu
  Mýtne cesty sú v mnohých krajinách veľmi bežné. Môžete im zaplatiť hotovosťou alebo kreditnou / debetnou kartou. Niekedy požičovne áut ponúkajú elektronické mýtne zariadenia, aby mohli elektronické platby automaticky uskutočňovať prostredníctvom vašej kreditnej karty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako prejsť akúkoľvek mýto. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je táto ponuka ponúkaná.

  Pripraviť sa, pozor, štart!
  Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Corfu? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

  Prenájom vozidiel

  Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Corfu prenájom áut s priemerom 8.67 na základe hodnotení 6.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  Dobré Skúsenosti

  Bez komentára

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily