Autopožičovňa Kefalonia

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Kefalonia Autopožičovňa

Autopožičovňa v Kefalonia Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Kefalonia, Grécko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Kefalonia, Grécko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Kefalonia, Grécko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Kefalonia Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Kefalonia, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Kefalonia Grécko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Kefalonia - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Kefalonia Autopožičovňa [EFL]
  prístav
  • Kefalonia - Argostoli Port Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Kefalonia - Centrum Autopožičovňa
   • Kefalonia - Lassi Autopožičovňa
   • Kefalonia - Lixouri Centrum Autopožičovňa
   • Kefalonia - Rizospaston Autopožičovňa

   Kefalonia Informácie o prenájme a cestovaní

   Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
   Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

   Dodatočný vodič (ov)
   Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

   Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Kefalonia
   Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

   Podmienky
   Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam, prečítajte si podrobné podmienky prenájmu. Zmluvné podmienky sa značne líšia medzi autopožičovňami.Pozrite si našu webovú stránku o zmluvných podmienkach

   Pripraviť sa, pozor, štart!
   Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Kefalonia? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily