Autopožičovňa Naxos

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Naxos Autopožičovňa

Autopožičovňa v Naxos Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Naxos, Grécko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Naxos, Grécko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Naxos, Grécko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Naxos Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Naxos, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Naxos Grécko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Naxos - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Naxos - Letisko Autopožičovňa [JNX]
  veľkomesto
  • Agia - Anna Naxos Island Autopožičovňa
  • Centre - Naxos Autopožičovňa
  • Naxos - Agia Anna Beach Autopožičovňa
  • Naxos - Agia Anna Centrum Autopožičovňa
  • Naxos - Agios Prokopios Autopožičovňa
  • Naxos - Hotel Adriani Grotta Autopožičovňa
  • Naxos - Hotel Apollo Grotta Autopožičovňa
  • Naxos - Hotel Sofi Grotta Autopožičovňa
  • Naxos - Ioannou Paparigopoulou Autopožičovňa
  • Naxos - Port Autopožičovňa

  Naxos Informácie o prenájme a cestovaní

  Prenájom automobilov na špeciálne príležitosti
  Cestovanie na pracovnú konvenciu alebo len na návštevu svojej babičky? Na našej stránke ponúkame niekoľko rôznych typov áut. Od malých hospodárskych áut až po 9 veľkých sedadiel.K dispozícii je auto na prenájom pre každú príležitosť. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

  Kde môžem ísť so svojím prenajatým vozidlom
  Svojím prenajatým vozidlom máte možnosť jazdiť kdekoľvek, pokiaľ budete dodržiavať miestne dopravné predpisy / zákony. Buďte zodpovedným vodičom a nerobte rýchlosť s prenajatým vozidlom. To môže zabrániť nepríjemným prekvapeniam, ako sú prekročenie rýchlosti alebo dokonca nehody.Majte na pamäti, že nie všetky požičovne umožňujú, aby ich autá boli odvezené na trajekte. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či nejaké obmedzenia existujú.

  O obmedzeniach prenájmu áut v Naxos
  Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

  Požiadavky na vek v Naxos
  Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

  Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
  Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily