Autopožičovňa Syros

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Syros Autopožičovňa

Autopožičovňa v Syros Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Syros, Grécko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Syros, Grécko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Syros, Grécko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Syros Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Syros, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Syros Grécko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Syros - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Syros - Letisko Autopožičovňa [JSY]
  prístav
  • Syros - Port Autopožičovňa
   Hotelová dodávka
   • Syros - Hotel Dodávka Autopožičovňa
    veľkomesto
    • Syros - Centrum Autopožičovňa
    • Syros - Hotel Diogeni Autopožičovňa
    • Syros - Hotel Nisaki Autopožičovňa

    Syros Informácie o prenájme a cestovaní

    Porovnanie nájomných cien
    Na našich webových stránkach ponúkame veľa áut. Od malých áut až po exkluzívne autá; je tu vždy ten správny automobil. Pozrite si naše webové stránky a porovnávajte ceny od rôznych spoločností.

    Požiadavky na vek v Syros
    Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

    Prehliadka s vami prenajatým autom
    Pri prenájme automobilu máte slobodu navštíviť všetky miesta videnia, keď chcete, a nezávisia od cestovného poriadku autobusov alebo vlakov. Takto si môžete užiť svoju návštevu dlhšie a cestovať, kedykoľvek budete chcieť. Pozrite si našu webovú stránku pre lacné ceny za prenájom auta.

    Prekračovanie hraníc krajín
    Prechod hraníc nie je vždy povolený. Väčšinou závisí od miesta a autopožičovne. Keď to bolo povolené, má väčšinou za poplatok. Ak chcete zistiť, aký je poplatok, skontrolujte podrobné podmienky prenájmu. Niektoré krajiny majú obmedzenia alebo dokonca zakázané prekračovať hranice.

    Kde zaparkovať prenajaté auto v Syros
    Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily