Autopožičovňa Thessaloniki

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Thessaloniki Autopožičovňa

Autopožičovňa v Thessaloniki Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Thessaloniki, Grécko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Thessaloniki, Grécko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Thessaloniki, Grécko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Thessaloniki Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Thessaloniki, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Thessaloniki Grécko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Thessaloniki - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Thessaloniki Autopožičovňa [SKG]
  Železničná stanica
  • Thessaloniki - Train Station Autopožičovňa
   Hotelová dodávka
   • Thessaloniki - Hotel Dodávka Autopožičovňa
    veľkomesto
    • Do - Prístavu Autopožičovňa
    • Thessaloniki - Centrum Autopožičovňa
    • Thessaloniki - Centrum The Met Hotel Autopožičovňa
    • Thessaloniki - G.papandreou Street Autopožičovňa
    • Thessaloniki - Georgikis Scholis Autopožičovňa
    • Thessaloniki - Intersalonica Centrum Autopožičovňa
    • Thessaloniki - Menemeni Autopožičovňa
    • Thessaloniki - Peraia Centrum Autopožičovňa
    • Thessaloniki - Queen Olga Hotel Autopožičovňa
    • Thessaloniki - The Met Hotel Autopožičovňa

    Thessaloniki Informácie o prenájme a cestovaní

    Populárne destinácie
    Prenájom auta v Thessaloniki je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

    Elektronické mýtne zariadenia v Thessaloniki
    Mýtne cesty sú v mnohých krajinách veľmi bežné. Môžete im zaplatiť hotovosťou alebo kreditnou / debetnou kartou. Niekedy požičovne áut ponúkajú elektronické mýtne zariadenia, aby mohli elektronické platby automaticky uskutočňovať prostredníctvom vašej kreditnej karty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako prejsť akúkoľvek mýto. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je táto ponuka ponúkaná.

    Povinné doklady pre požičanie auta
    Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

    Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
    Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

    Kde môžem ísť so svojím prenajatým vozidlom
    Svojím prenajatým vozidlom máte možnosť jazdiť kdekoľvek, pokiaľ budete dodržiavať miestne dopravné predpisy / zákony. Buďte zodpovedným vodičom a nerobte rýchlosť s prenajatým vozidlom. To môže zabrániť nepríjemným prekvapeniam, ako sú prekročenie rýchlosti alebo dokonca nehody.Majte na pamäti, že nie všetky požičovne umožňujú, aby ich autá boli odvezené na trajekte. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či nejaké obmedzenia existujú.

    Prenájom vozidiel

    Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Thessaloniki prenájom áut s priemerom 9.33 na základe hodnotení 6.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr Soterakis
    Budget Greece

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    August 18, 2014

    Všetko Uspokojivé

    Vždy sa cítim obávať pri prenájme automobilov kvôli minulým zlým zážitkom. bol som príjemne prekvapený úrovňou služieb a transparentnosťou. všetko prebehlo dobre. auto bolo naozaj dobré. ja by som určite použil rozpočet znova, rovnako ako rental cargroup.

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily