Autopožičovňa Amsterdam

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Amsterdam Autopožičovňa

Autopožičovňa v Amsterdam Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Amsterdam, Holandsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Amsterdam, Holandsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Amsterdam, Holandsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Amsterdam Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Amsterdam, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Amsterdam Holandsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Amsterdam - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Amsterdamské - Letisko Schiphol Autopožičovňa [AMS]
  Železničná stanica
  • Amsterdam - Centr. Železničná Stanica Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Amsterdam - Amstel Business Park Autopožičovňa
   • Amsterdam - Centrum Autopožičovňa
   • Amsterdam - Juhovýchodnej Autopožičovňa
   • Amsterdam - West Autopožičovňa
   • Amsterdam - Westpoort Autopožičovňa
   • Amsterdam - Zuid V Blízkosti Rai Autopožičovňa

   Amsterdam Informácie o prenájme a cestovaní

   Potrebujete si rezervovať auto?
   Ak máte problémy pri rezervácii alebo potrebujete poradiť, vždy nás môžete kontaktovať prostredníctvom pone alebo prostredníctvom živého rozhovoru. Môžeme Vám poradiť alebo pomôcť prostredníctvom rezervácie. Naše telefónne číslo je na našej webovej stránke.

   Poistenie áut na prenájom
   Štandardné zbavenie sa škody pri kolíziách (CDW) je dodávané s väčšinou autopožičovne. Toto pokryje akékoľvek možné poškodenie vášho vozidla. Prebytok / odpočítateľná čiastka je suma, za ktorú ste zodpovední, ale niekedy prenájom áut ponúka ďalšie poistenie na zníženie prebytku / odpočítateľnosti. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu, aby ste zistili, ktoré poistky sú zahrnuté a ktoré sú nepovinné.

   Požiadavky na vek v Amsterdam
   Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

   Každá automobilová príležitosť
   Či už potrebujete malé auto alebo exkluzívne auto; máme pre každú príležitosť prenájom áut. Na našej stránke ponúkame množstvo áut.Potrebujete detskú / detskú sedačku / posilňovač? Pozrite si podrobné podmienky prenájmu za príplatok.Pri vyzdvihnutí autopožičovne nezabudnite vziať si poukážku s vami.

   Dodatočný vodič (ov)
   Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

   Prenájom vozidiel

   Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Amsterdam prenájom áut s priemerom 8.89 na základe hodnotení 36.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr HAROLD
   Enterprise

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   October 03, 2016

   Ďakujeme Za Všetku Milú Pomoc

   Vaši zamestnanci, auto a dámy navigátor nám poskytli bezpečnú a príjemnú návštevu našich priateľov a mnoho krásnych miest v holandsku.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Ben
   CarTrawler

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   4

   October 02, 2016

   Spätná Väzba

   Deskservice ok. auto je v poriadku. kyvadlová doprava je v poriadku. jediná vec je spätná väzba. pri objednaní nenájdete najdôležitejšie údaje v potvrdení (cena, voľné km). neskôr ešte žiadna faktúra! potrebujem faktúru!

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr John
   World Cars

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   4

   September 27, 2016

   Skúsenosť

   Efektívna a dobrá hodnota. použije znova.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Ricardo Horacio
   CarTrawler

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   September 23, 2016

   Všetky vynikajúce. Žiadny problém

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Jere
   CarTrawler

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   5

   September 09, 2016

   Máme Lepšie Auto Ako Prenajaté Za Rovnakú Cenu. Pekný!

   Bez komentára

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily