Autopožičovňa Kingston

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Kingston Autopožičovňa

Autopožičovňa v Kingston Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Kingston, Jamajka

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Kingston, Jamajka. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Kingston, Jamajka.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Kingston Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Kingston, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Kingston Jamajka Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Kingston - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Kingston - Letiska Norman Manley Autopožičovňa [KIN]
  Hotelová dodávka
  • Kingston - Hotel Dodávky Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Kingston - Centrum Autopožičovňa

    Kingston Informácie o prenájme a cestovaní

    Aké poistenie má moje prenajaté auto?
    Prenájom áut má väčšinou štandardné poistenie zahrnuté do ceny prenájmu a niekedy aj autopožičovne ponúkajú spôsoby, ako znížiť prebytok / odpočítateľné.Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je ponúkaný akýkoľvek balíček plnej ochrany / kompletného balíka a aký presný poplatok za to je.

    Prečo by som si mal prenajať auto?
    Prenájom auta je múdrou možnosťou ako si zaistiť pohodlnú dopravu bez prispôsobovania sa cestovnému poriadku. Ak sa do okolia nechcete vydať verejnou dopravou alebo na bicykli, požičanie auta sa jednoznačne vyplatí. Prečítajte si naše webové stránky o konkurenčných cenách prenájmu a prečítajte si podrobné podmienky prenájmu.

    Výber správneho auta v Kingston
    V Kingston je veľa autopožičovne. Z lacných Mini alebo Ekonomických áut až po Exkluzívne alebo Minivany bude pre Vás vždy nájomné auto.Použite náš filter, ak máte špeciálne požiadavky na vaše vozidlo, ako sú garantované naftové alebo automatické prevodovky.

    Rodinné autá na prenájom
    Ak sa rozhodnete cestovať s rodinou, nechcete skončiť malým vozidlom plne nabitým batožinou. Môže byť pohodlnejšie pre každého, aby si prenajal o niečo väčšie auto, aby sa zmestili všetkým vašim batožinám a aby boli vhodné pre každé dieťa / detskú sedačku / booster pre lepšiu ochranu.

    Prenájom automobilov na špeciálne príležitosti
    Cestovanie na pracovnú konvenciu alebo len na návštevu svojej babičky? Na našej stránke ponúkame niekoľko rôznych typov áut. Od malých hospodárskych áut až po 9 veľkých sedadiel.K dispozícii je auto na prenájom pre každú príležitosť. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

    Prenájom vozidiel

    Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Kingston prenájom áut s priemerom 9.22 na základe hodnotení 18.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    Skvelá Služba!

    Mám presne to auto, ktoré som rezervoval (toyota yaris sedan), čo bolo vynikajúce pre to, čo sme potrebovali. rýchla a veľmi profesionálna obsluha. personál je veľmi priateľský. za veľmi dobrú cenu sme zaplatili 548 usd + daň za 15 dní.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    Použitie skupiny rent car na rezerváciu automobilu v kingstone uľahčilo proces. zákazníci by si mali byť vedomí toho, že nájomné spoločnosti často účtujú poistné sadzby, ktoré sú vyššie ako inzerované. uistite sa, že môžete poskytnúť čo najviac informácií o cenách, aby ste neplatili navyše.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    Vozidlo trochu staré, okrem toho všetko bolo opäť skvelé.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    Hladký Operátor

    Celková služba bola vynikajúca. profesionálne vedený a priateľský tím na letisku a na half-way tree offices.rnodporúčame, aby ste si vyhradili komplexné poistné krytie za prenájom auta.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    4

    Prehliadka sa dlho zdrží a bola mimoriadne ťažká. bol som tam aspoň jednu hodinu. musel som zavolať kapitál v spojených štátoch, aby si overili, či moja kreditná karta bude pokrývať výšku vkladu. aj keď ide o vízum. povedali, že visa nie vždy pre nich pracuje.

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily