Autopožičovňa Hiroshima

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Hiroshima Autopožičovňa

Autopožičovňa v Hiroshima Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Hiroshima, Japonsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Hiroshima, Japonsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Hiroshima, Japonsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Hiroshima Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Hiroshima, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Hiroshima Japonsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Hiroshima - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Hiroshima Autopožičovňa [HIJ]
  Železničná stanica
  • Hiroshima - Nádražie Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Hiroshima - Autopožičovňa
   • Hiroshima - Minami Kanon Autopožičovňa
   • Hiroshima - Otemachi Autopožičovňa

   Hiroshima Informácie o prenájme a cestovaní

   Jazdenie prenajatého auta v Hiroshima
   Jazdenie prenajatého auta v Hiroshima je pohodlný spôsob, ako cestovať do cieľa.Nezáleží na žiadnom rozvrhu autobusu / vlaku, čo znamená, že budete mať viac času na svoje cieľové miesto. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu áut.

   Povinné doklady pre požičanie auta
   Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

   Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Hiroshima
   Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

   Rodinné autá na prenájom
   Ak sa rozhodnete cestovať s rodinou, nechcete skončiť malým vozidlom plne nabitým batožinou. Môže byť pohodlnejšie pre každého, aby si prenajal o niečo väčšie auto, aby sa zmestili všetkým vašim batožinám a aby boli vhodné pre každé dieťa / detskú sedačku / booster pre lepšiu ochranu.

   Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
   Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily