Autopožičovňa Hokkaido

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Hokkaido Autopožičovňa

Autopožičovňa v Hokkaido Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Hokkaido, Japonsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Hokkaido, Japonsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Hokkaido, Japonsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Hokkaido Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Hokkaido, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Hokkaido Japonsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Hokkaido - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Memanbetsu - Letisko Autopožičovňa [MMB]
  veľkomesto
  • Hokkaido - Asahikawa Ekimae Autopožičovňa
  • Hokkaido - Hakodate Železničná Stanica Autopožičovňa
  • Hokkaido - Higashi Muroran Železničná Stanica Autopožičovňa
  • Hokkaido - Obihiro Železničná Stanica Autopožičovňa
  • Hokkaido - Otaru Železničná Stanica Autopožičovňa
  • Hokkaido - Sapporo Nakajima Koen Autopožičovňa
  • Hokkaido - Sapporo Station North Autopožičovňa
  • Hokkaido - Shiroishi Železničná Stanica Autopožičovňa
  • Hokkaido - Susukino Železničná Stanica Autopožičovňa
  • Hokkaido - Tomakomai Železničná Stanica Autopožičovňa

  Hokkaido Informácie o prenájme a cestovaní

  Kde požičať auto?
  Ponúkame prenájom áut vo väčšine miest a letísk po celom svete. Pozrite sa na naše webové stránky, ak ponúkame prenájom áut v mieste, kde cestujete. Ak v meste nie je nájomná autopožičovňa, pozrite si najbližšie veľké mesto / letisko do vašej lokality.

  Potrebujete si rezervovať auto?
  Ak máte problémy pri rezervácii alebo potrebujete poradiť, vždy nás môžete kontaktovať prostredníctvom pone alebo prostredníctvom živého rozhovoru. Môžeme Vám poradiť alebo pomôcť prostredníctvom rezervácie. Naše telefónne číslo je na našej webovej stránke.

  Poistenie áut na prenájom
  Štandardné zbavenie sa škody pri kolíziách (CDW) je dodávané s väčšinou autopožičovne. Toto pokryje akékoľvek možné poškodenie vášho vozidla. Prebytok / odpočítateľná čiastka je suma, za ktorú ste zodpovední, ale niekedy prenájom áut ponúka ďalšie poistenie na zníženie prebytku / odpočítateľnosti. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu, aby ste zistili, ktoré poistky sú zahrnuté a ktoré sú nepovinné.

  Kde môžem ísť so svojím prenajatým vozidlom
  Svojím prenajatým vozidlom máte možnosť jazdiť kdekoľvek, pokiaľ budete dodržiavať miestne dopravné predpisy / zákony. Buďte zodpovedným vodičom a nerobte rýchlosť s prenajatým vozidlom. To môže zabrániť nepríjemným prekvapeniam, ako sú prekročenie rýchlosti alebo dokonca nehody.Majte na pamäti, že nie všetky požičovne umožňujú, aby ich autá boli odvezené na trajekte. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či nejaké obmedzenia existujú.

  Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
  Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily