Autopožičovňa Shizuoka

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Shizuoka Autopožičovňa

Autopožičovňa v Shizuoka Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Shizuoka, Japonsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Shizuoka, Japonsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Shizuoka, Japonsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Shizuoka Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Shizuoka, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Shizuoka Japonsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Shizuoka - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

Železničná stanica
 • Shizuoka - Railway West Autopožičovňa
  veľkomesto
  • Shizuoka - Atami Ekimae Autopožičovňa
  • Shizuoka - Gotemba Ekimae Autopožičovňa
  • Shizuoka - Sbs Dori Autopožičovňa
  • Shizuoka - Shinkansen Exit Autopožičovňa
  • Shizuoka - Station Autopožičovňa

  Shizuoka Informácie o prenájme a cestovaní

  Elektronické mýtne zariadenia v Shizuoka
  Mýtne cesty sú v mnohých krajinách veľmi bežné. Môžete im zaplatiť hotovosťou alebo kreditnou / debetnou kartou. Niekedy požičovne áut ponúkajú elektronické mýtne zariadenia, aby mohli elektronické platby automaticky uskutočňovať prostredníctvom vašej kreditnej karty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako prejsť akúkoľvek mýto. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je táto ponuka ponúkaná.

  Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
  Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

  O obmedzeniach prenájmu áut v Shizuoka
  Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

  Dodatočný vodič (ov)
  Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

  Pripraviť sa, pozor, štart!
  Ako sa pripraviť na vašu dovolenku na Shizuoka? Nezabudnite si rezervovať autopožičovne, ak nemáte dopravu z letiska do cieľa. Na letisku určenia je široký výber autopožičovne. Vyberte si auto, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a začnite si užívať dovolenku!

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily