Autopožičovňa Kapské Mesto

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Kapské Mesto Autopožičovňa

Autopožičovňa v Kapské Mesto Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Kapské Mesto, Južná Afrika

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Kapské Mesto, Južná Afrika. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Kapské Mesto, Južná Afrika.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Kapské Mesto Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Kapské Mesto, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Kapské Mesto Južná Afrika Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Kapské Mesto - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Cape - Town International Letisko Autopožičovňa [CPT]
 • Kapské - Mesto Domáce Letisko Autopožičovňa [CPT]
veľkomesto
 • Cape - Town Foreshore Autopožičovňa
 • Cape - Town Khayelitsha Autopožičovňa
 • Cape - Town Westin Grand Hotel Autopožičovňa
 • Cape - Town Westin Grand Hotel Autopožičovňa
 • Capetown - Južnej Sun Waterfront Autopožičovňa
 • Kapské - Mesto Centrum Autopožičovňa
 • Kapské - Mesto Stellenbosch Autopožičovňa
 • Kapského - Mesta Bellville Autopožičovňa
 • Rondebosch - Kapské Mesto Autopožičovňa
 • Seapoint - Kapské Mesto Autopožičovňa

Kapské Mesto Informácie o prenájme a cestovaní

Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

Prečo by som si mal prenajať auto?
Prenájom auta je múdrou možnosťou ako si zaistiť pohodlnú dopravu bez prispôsobovania sa cestovnému poriadku. Ak sa do okolia nechcete vydať verejnou dopravou alebo na bicykli, požičanie auta sa jednoznačne vyplatí. Prečítajte si naše webové stránky o konkurenčných cenách prenájmu a prečítajte si podrobné podmienky prenájmu.

Jazdenie prenajatého auta v Kapské Mesto
Jazdenie prenajatého auta v Kapské Mesto je pohodlný spôsob, ako cestovať do cieľa.Nezáleží na žiadnom rozvrhu autobusu / vlaku, čo znamená, že budete mať viac času na svoje cieľové miesto. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu áut.

Poistenie áut na prenájom
Štandardné zbavenie sa škody pri kolíziách (CDW) je dodávané s väčšinou autopožičovne. Toto pokryje akékoľvek možné poškodenie vášho vozidla. Prebytok / odpočítateľná čiastka je suma, za ktorú ste zodpovední, ale niekedy prenájom áut ponúka ďalšie poistenie na zníženie prebytku / odpočítateľnosti. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu, aby ste zistili, ktoré poistky sú zahrnuté a ktoré sú nepovinné.

Sloboda riadiť, kde chcete
Pri prenájme auta máte možnosť riadiť sa tam, kde chcete, pokiaľ budete mať na pamäti miestne dopravné predpisy a zákony. Vychutnajte si scenériu alebo jazdu z pohľadu, keď si pozriete miesto na inom mieste v požadovanom časovom rozvrhu.

Prenájom vozidiel

Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Kapské Mesto prenájom áut s priemerom 9.00 na základe hodnotení 6.

Hodnotené:
spoločnosť:

Servis služby RentGroup:

PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

4

Som Ponuku Sklamaný Z Poistenia

Jediné sklamanie bolo, že sme si vybrali poistenie a potom nám povedali, že sme neboli krytí za malú čiastku, na ktorú by sme mohli požiadať, prečo potom uzavrieť poistenie vozidla

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily