Autopožičovňa Guanacaste

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Guanacaste Autopožičovňa

Autopožičovňa v Guanacaste Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Guanacaste, Kostarika

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Guanacaste, Kostarika. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Guanacaste, Kostarika.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Guanacaste Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Guanacaste, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Guanacaste Kostarika Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Guanacaste - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letiska - Libéria Autopožičovňa [LIR]
  veľkomesto
  • Guanacaste - Centrum Autopožičovňa
  • Guanacaste - Daniel Oduber Intl. Letisko Autopožičovňa
  • Guanacaste - Flamingo Beach Autopožičovňa
  • Guanacaste - Hotel Barcelo Autopožičovňa
  • Guanacaste - Hotel Riu Autopožičovňa
  • Guanacaste - Hotel Riu Palace Autopožičovňa
  • Guanacaste - Jw Marriott Autopožičovňa
  • Guanacaste - Occidental Allegro Papagayo Autopožičovňa
  • Guanacaste - Occidental Grand Hotel Autopožičovňa
  • Guanacaste - Pacific Mall Autopožičovňa
  • Hotel - Hilton Papagayo Guanacaste Autopožičovňa

  Guanacaste Informácie o prenájme a cestovaní

  Sú pre deti / deti k dispozícii detské / detské sedačky / booster?
  Detská / detská sedačka / posilňovač sa môže pridať k vašej rezervácii pre maximálnu ochranu vašich detíSkontrolujte podrobné podmienky prenájmu, koľko poplatku za to je.

  Kde zaparkovať prenajaté auto v Guanacaste
  Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

  O obmedzeniach prenájmu áut v Guanacaste
  Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

  Prekračovanie hraníc krajín
  Prechod hraníc nie je vždy povolený. Väčšinou závisí od miesta a autopožičovne. Keď to bolo povolené, má väčšinou za poplatok. Ak chcete zistiť, aký je poplatok, skontrolujte podrobné podmienky prenájmu. Niektoré krajiny majú obmedzenia alebo dokonca zakázané prekračovať hranice.

  Požiadavky na vek v Guanacaste
  Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily