Autopožičovňa Rostock

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Rostock Autopožičovňa

Autopožičovňa v Rostock Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Rostock, Nemecko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Rostock, Nemecko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Rostock, Nemecko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Rostock Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Rostock, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Rostock Nemecko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Rostock - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Rostock - Letiska Laage Autopožičovňa [RLG]
  Železničná stanica
  • Rostock - Nádražie Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Centre - Mesta Rostock Autopožičovňa
   • Rostock - Lütten Klein Autopožičovňa
   • Rostock - Ostsee Park Autopožičovňa
   • Rostock - Warnemuende Rostock Cruise Termainal Autopožičovňa
   • Rostock - Warnemünde Cruise Ctr. Autopožičovňa

   Rostock Informácie o prenájme a cestovaní

   Požiadavky na vek v Rostock
   Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

   Rodinné autá na prenájom
   Ak sa rozhodnete cestovať s rodinou, nechcete skončiť malým vozidlom plne nabitým batožinou. Môže byť pohodlnejšie pre každého, aby si prenajal o niečo väčšie auto, aby sa zmestili všetkým vašim batožinám a aby boli vhodné pre každé dieťa / detskú sedačku / booster pre lepšiu ochranu.

   O obmedzeniach prenájmu áut v Rostock
   Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

   Letieť a riadiť
   Či už idete na služobnú cestu alebo cestujete na voľný čas; na letisku môžete začať prenájom hneď po odlete z lietadla. Na všetkých hlavných letiskách máme autá na prenájom. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

   Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
   Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily