Autopožičovňa Faro

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Faro Autopožičovňa

Autopožičovňa v Faro Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Faro, Portugalsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Faro, Portugalsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Faro, Portugalsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Faro Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Faro, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Faro Portugalsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Faro - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Faro Autopožičovňa [FAO]
  veľkomesto
  • Faro - Centrum Autopožičovňa
  • Faro - Gambelas Autopožičovňa
  • Faro - Montenegro Autopožičovňa

  Faro Informácie o prenájme a cestovaní

  Rodinné autá na prenájom
  Ak sa rozhodnete cestovať s rodinou, nechcete skončiť malým vozidlom plne nabitým batožinou. Môže byť pohodlnejšie pre každého, aby si prenajal o niečo väčšie auto, aby sa zmestili všetkým vašim batožinám a aby boli vhodné pre každé dieťa / detskú sedačku / booster pre lepšiu ochranu.

  Faro nájomné
  Rentcargroup porovnáva ceny prenájmu za Faro. Keďže spolupracujeme s veľkými autopožičovňami, kvalita vozidiel je zaručená. Takto získate najlepšie ceny za prenájom auta.

  Prenájom automobilov na špeciálne príležitosti
  Cestovanie na pracovnú konvenciu alebo len na návštevu svojej babičky? Na našej stránke ponúkame niekoľko rôznych typov áut. Od malých hospodárskych áut až po 9 veľkých sedadiel.K dispozícii je auto na prenájom pre každú príležitosť. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

  O obmedzeniach prenájmu áut v Faro
  Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

  Kde zaparkovať prenajaté auto v Faro
  Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

  Prenájom vozidiel

  Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Faro prenájom áut s priemerom 9.07 na základe hodnotení 45.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr robert
  Portugal Av RentaCar

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  April 01, 2017

  VŠetko je v poriadku

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Michel
  Airauto

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  March 29, 2017

  CompanyĂ © © Kolies V Lete Na Vrchole ...

  © efficacitÃ, rýchlosť ©, © jednoduchosť, láskavosť.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Harrie
  Portugal Av RentaCar

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  March 29, 2017

  Škoda, že prvé auto, fiat punto tam ratoval musí ísť z manta rota faro.rnpotom hladko

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Brian
  CarTrawler

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  February 24, 2017

  Letisková Daň

  Discovery autopožičovňa sa mi veľmi snažila získať ďalších 50 eur ako letiskovú daň. chap predo mnou to zaplatil. moja voucher jasne uviedol, že to bolo zahrnuté v prenájme a ako veľmi pravidelný prenájom áut nájomník som stála na mojom mieste a oni nakoniec späť dole. mojou obavou je, že veľa to nebude. nikdy som nepočul o letiskových poplatkoch za prenájom áut pred a na 50 eur, toto je obrovská suma vzhľadom na hodnotu skutočného nájomného, ​​ktorý bol iba 51 eur. cena bola skvelá, rovnako ako papierová práca a auto vynikajúce, takže veľmi šťastný. som len veľmi znepokojený ďalšími daňami a poplatkami, ktoré sa pri príchode pokúšajú zaplatiť autopožičovne. jeho úplné odtrhnutie.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr ERIC
  Sixts

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  February 23, 2017

  Takmer Dokonalý

  Pre dlhodobý pobyt v portugalsku je cena nízka, ako je naplánované na webových stránkach, auto je zbrusu nové a osobné spoločnosti sú veľmi užitočné.rnzrieknutie sa škody je najnižšia z celkových spoločností, ako aj opatrnosť. stôl je vo vnútri letiska.rnČo ešte ?

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily