Autopožičovňa Innsbruck

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Innsbruck Autopožičovňa

Autopožičovňa v Innsbruck Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Innsbruck, Rakúsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Innsbruck, Rakúsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Innsbruck, Rakúsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Innsbruck Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Innsbruck, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Innsbruck Rakúsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Innsbruck - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Innsbruck Autopožičovňa [INN]
  veľkomesto
  • Mesto - Innsbruck Autopožičovňa

   Innsbruck Informácie o prenájme a cestovaní

   Jazdenie prenajatého auta v Innsbruck
   Jazdenie prenajatého auta v Innsbruck je pohodlný spôsob, ako cestovať do cieľa.Nezáleží na žiadnom rozvrhu autobusu / vlaku, čo znamená, že budete mať viac času na svoje cieľové miesto. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu áut.

   Prehliadka s vami prenajatým autom
   Pri prenájme automobilu máte slobodu navštíviť všetky miesta videnia, keď chcete, a nezávisia od cestovného poriadku autobusov alebo vlakov. Takto si môžete užiť svoju návštevu dlhšie a cestovať, kedykoľvek budete chcieť. Pozrite si našu webovú stránku pre lacné ceny za prenájom auta.

   Prečo by som si mal prenajať auto?
   Prenájom auta je múdrou možnosťou ako si zaistiť pohodlnú dopravu bez prispôsobovania sa cestovnému poriadku. Ak sa do okolia nechcete vydať verejnou dopravou alebo na bicykli, požičanie auta sa jednoznačne vyplatí. Prečítajte si naše webové stránky o konkurenčných cenách prenájmu a prečítajte si podrobné podmienky prenájmu.

   Povinné doklady pre požičanie auta
   Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

   Kde požičať auto?
   Ponúkame prenájom áut vo väčšine miest a letísk po celom svete. Pozrite sa na naše webové stránky, ak ponúkame prenájom áut v mieste, kde cestujete. Ak v meste nie je nájomná autopožičovňa, pozrite si najbližšie veľké mesto / letisko do vašej lokality.

   Prenájom vozidiel

   Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Innsbruck prenájom áut s priemerom 9.14 na základe hodnotení 7.

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Hans
   Sixts

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   4

   May 03, 2014

   Veľmi Dobre

   Otočte kľúč?

   Hodnotené:
   spoločnosť:

   Mr Henry
   Sixts

   Servis služby RentGroup:

   PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

   4

   February 15, 2014

   Jednoduché A Fantastické Služby

   Skvelá služba

   Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily