Autopožičovňa Salzburg

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Salzburg Autopožičovňa

Autopožičovňa v Salzburg Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Salzburg, Rakúsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Salzburg, Rakúsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Salzburg, Rakúsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Salzburg Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Salzburg, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Salzburg Rakúsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Salzburg - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Salzburg Autopožičovňa [SZG]
  Železničná stanica
  • Železničná - Stanica V Salzburgu Autopožičovňa
   veľkomesto
   • Salzburg - Centrum Autopožičovňa

    Salzburg Informácie o prenájme a cestovaní

    Kde požičať auto?
    Ponúkame prenájom áut vo väčšine miest a letísk po celom svete. Pozrite sa na naše webové stránky, ak ponúkame prenájom áut v mieste, kde cestujete. Ak v meste nie je nájomná autopožičovňa, pozrite si najbližšie veľké mesto / letisko do vašej lokality.

    Môžem vyzdvihnúť moje požičovňa po uzavretí nájomnej spoločnosti?
    Väčšina miest umožňuje po pracovných hodinách vyzdvihnúť alebo odísť, ale väčšinou má za poplatok. Pozrite sa na naše podrobné podmienky prenájmu a zistite, aká je presne cena.

    Sloboda riadiť, kde chcete
    Pri prenájme auta máte možnosť riadiť sa tam, kde chcete, pokiaľ budete mať na pamäti miestne dopravné predpisy a zákony. Vychutnajte si scenériu alebo jazdu z pohľadu, keď si pozriete miesto na inom mieste v požadovanom časovom rozvrhu.

    Rodinné autá na prenájom
    Ak sa rozhodnete cestovať s rodinou, nechcete skončiť malým vozidlom plne nabitým batožinou. Môže byť pohodlnejšie pre každého, aby si prenajal o niečo väčšie auto, aby sa zmestili všetkým vašim batožinám a aby boli vhodné pre každé dieťa / detskú sedačku / booster pre lepšiu ochranu.

    Prekračovanie hraníc krajín
    Prechod hraníc nie je vždy povolený. Väčšinou závisí od miesta a autopožičovne. Keď to bolo povolené, má väčšinou za poplatok. Ak chcete zistiť, aký je poplatok, skontrolujte podrobné podmienky prenájmu. Niektoré krajiny majú obmedzenia alebo dokonca zakázané prekračovať hranice.

    Prenájom vozidiel

    Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Salzburg prenájom áut s priemerom 9.43 na základe hodnotení 7.

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr Joshua
    CarTrawler

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    5

    March 05, 2016

    Požičovňa áut Bola Výborná

    Skvelá služba

    Hodnotené:
    spoločnosť:

    Mr anthony
    Austria Buchbinder

    Servis služby RentGroup:

    PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

    4

    March 02, 2014

    Dobrá Efektívna Služba

    Dobrá efektívna služba

    Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily