Autopožičovňa Los Angeles

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Los Angeles Autopožičovňa

Autopožičovňa v Los Angeles Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Los Angeles, Spojené štáty

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Los Angeles, Spojené štáty. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Los Angeles, Spojené štáty.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Los Angeles Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Los Angeles, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Los Angeles Spojené štáty Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Los Angeles - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Los - Angeles Letisko Autopožičovňa [LAX]

  Los Angeles Informácie o prenájme a cestovaní

  Žiaden poplatok za kreditnú kartu nie je zrušený v Los Angeles
  Vašu rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní od jej rezervácie. Ak sa prenájom začína za menej ako 7 dní, môžete bezplatne zrušiť až 48 hodín pred začiatkom prenájmu.Neúčtujeme žiadnu kreditnú kartu ani poplatky za rezerváciu.

  Jazdenie prenajatého auta v Los Angeles
  Jazdenie prenajatého auta v Los Angeles je pohodlný spôsob, ako cestovať do cieľa.Nezáleží na žiadnom rozvrhu autobusu / vlaku, čo znamená, že budete mať viac času na svoje cieľové miesto. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu áut.

  Aké poistenie má moje prenajaté auto?
  Prenájom áut má väčšinou štandardné poistenie zahrnuté do ceny prenájmu a niekedy aj autopožičovne ponúkajú spôsoby, ako znížiť prebytok / odpočítateľné.Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či je ponúkaný akýkoľvek balíček plnej ochrany / kompletného balíka a aký presný poplatok za to je.

  Populárne destinácie
  Prenájom auta v Los Angeles je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

  O obmedzeniach prenájmu áut v Los Angeles
  Z cesty, na ľade, nemobilné rieky a / alebo prúdy sú vypnuté s prenajatým vozidlom. Dokonca aj s vozidlom 4x4. Informujte miestnu požičovňu, ak existujú nejaké obmedzenia.

  Prenájom vozidiel

  Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Los Angeles prenájom áut s priemerom 9.67 na základe hodnotení 6.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Mr Eduardo
  Fox

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  4

  December 24, 2014

  Condición Auta

  EÚ. toyota. i. rentes z foxu majú svoje predné kolesá nevyvážené, produkujú vibrácie vo volante a musel som sa vrátiť do agentúry, aby som stratil čas. myslím, že väčšina áut v spoločnosti fox je skôr príliš používaná, s nedostatkom mechanickej starostlivosti.

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily