Autopožičovňa Sardínia

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Sardínia Autopožičovňa

Autopožičovňa v Sardínia Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Sardínia, Taliansko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Sardínia, Taliansko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Sardínia, Taliansko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Sardínia Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Sardínia, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Sardínia Taliansko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Sardínia - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Alghero Fertilia Sardínia Autopožičovňa [AHO]
 • Letisko - Olbia Costa Smeralda Sardínia Autopožičovňa [OLB]
 • Sardínia - Cagliari Elmas Autopožičovňa [CAG]
veľkomesto
 • Centra - Alghero Sardinia Autopožičovňa
 • Centra - Mesta Baia Sardínia Autopožičovňa
 • Oristano - Na Sardínii Autopožičovňa
 • Sardinia - Veľkomesto Centre Chia Autopožičovňa
 • Sardínia - Cagliari Autopožičovňa
 • Sardínia - Olbia Autopožičovňa
 • Sardínia - Palau Autopožičovňa
 • Sardínia - Porto Rotondo Autopožičovňa

Sardínia Informácie o prenájme a cestovaní

Podmienky
Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam, prečítajte si podrobné podmienky prenájmu. Zmluvné podmienky sa značne líšia medzi autopožičovňami.Pozrite si našu webovú stránku o zmluvných podmienkach

Sú pre deti / deti k dispozícii detské / detské sedačky / booster?
Detská / detská sedačka / posilňovač sa môže pridať k vašej rezervácii pre maximálnu ochranu vašich detíSkontrolujte podrobné podmienky prenájmu, koľko poplatku za to je.

Kde zaparkovať prenajaté auto v Sardínia
Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

Kde môžem ísť so svojím prenajatým vozidlom
Svojím prenajatým vozidlom máte možnosť jazdiť kdekoľvek, pokiaľ budete dodržiavať miestne dopravné predpisy / zákony. Buďte zodpovedným vodičom a nerobte rýchlosť s prenajatým vozidlom. To môže zabrániť nepríjemným prekvapeniam, ako sú prekročenie rýchlosti alebo dokonca nehody.Majte na pamäti, že nie všetky požičovne umožňujú, aby ich autá boli odvezené na trajekte. Skontrolujte podrobné podmienky prenájmu a zistite, či nejaké obmedzenia existujú.

Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

Prenájom vozidiel

Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Sardínia prenájom áut s priemerom 9.20 na základe hodnotení 5.

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily