Autopožičovňa Verona

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Verona Autopožičovňa

Autopožičovňa v Verona Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Verona, Taliansko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Verona, Taliansko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Verona, Taliansko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Verona Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Verona, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Verona Taliansko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Verona - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Letisko - Verona Catullo Villafranca Autopožičovňa [VRN]
  Železničná stanica
  • Železničná - Stanica Verona Autopožičovňa
   prístav
   • Verona - Porta Nuova Autopožičovňa
    veľkomesto
    • Verona - Autopožičovňa

     Verona Informácie o prenájme a cestovaní

     Letí často?
     Ľudia, ktorí veľa lietajú, často prenajímajú auto, aby sa dostali do cieľa. Týmto spôsobom nezávisí od autobusov alebo vlakov a môžete sa voľne pohybovať tam, kde chcete. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu.

     Sloboda riadiť, kde chcete
     Pri prenájme auta máte možnosť riadiť sa tam, kde chcete, pokiaľ budete mať na pamäti miestne dopravné predpisy a zákony. Vychutnajte si scenériu alebo jazdu z pohľadu, keď si pozriete miesto na inom mieste v požadovanom časovom rozvrhu.

     Povinné doklady pre požičanie auta
     Ak si chcete prenajať auto, musíte mať vodičský preukaz aspoň na 1 rok, platnú identifikačnú kartu alebo pas a kreditnú kartu v mene hlavného vodiča. Niektoré lokality vyžadujú aj medzinárodnú vodičskú licenciu. Overte si informácie o tom, ako získať medzinárodnú vodičskú licenciu, miestnu policajnú stanicu alebo dopravnú kanceláriu.

     Požiadavky na vek v Verona
     Minimálny vek na prenájom automobilu je 21, ale mnohé autopožičovne uplatňujú poplatok mladých vodičov pre vodičov vo veku 21 až 24 rokov. Mladí vodiči môžu väčšinou prenajímať mini alebo kompaktné automobilové skupiny. Maximálny vek závisí od spoločnosti prenajímajúcej auto. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu pre vekové pravidlá.

     Jazdenie prenajatého auta v Verona
     Jazdenie prenajatého auta v Verona je pohodlný spôsob, ako cestovať do cieľa.Nezáleží na žiadnom rozvrhu autobusu / vlaku, čo znamená, že budete mať viac času na svoje cieľové miesto. Pozrite sa na naše webové stránky pre konkurenčné ceny prenájmu áut.

     Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily