Autopožičovňa Bangkok

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Bangkok Autopožičovňa

Autopožičovňa v Bangkok Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Bangkok, Thajsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Bangkok, Thajsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Bangkok, Thajsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Bangkok Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Bangkok, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Bangkok Thajsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Bangkok - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
  • Bangkok - Don Muang Letisko Autopožičovňa [DMK]
  • Bangkok - Medzinárodného Letiska Autopožičovňa [BKK]
veľkomesto
  • Bangkok - Bang Kho Laem Autopožičovňa
  • Bangkok - Centrum Autopožičovňa
  • Bangkok - Rama Iii Autopožičovňa

Bangkok Informácie o prenájme a cestovaní

Potrebujete si rezervovať auto?
Ak máte problémy pri rezervácii alebo potrebujete poradiť, vždy nás môžete kontaktovať prostredníctvom pone alebo prostredníctvom živého rozhovoru. Môžeme Vám poradiť alebo pomôcť prostredníctvom rezervácie. Naše telefónne číslo je na našej webovej stránke.

Prenájom automobilov na špeciálne príležitosti
Cestovanie na pracovnú konvenciu alebo len na návštevu svojej babičky? Na našej stránke ponúkame niekoľko rôznych typov áut. Od malých hospodárskych áut až po 9 veľkých sedadiel.K dispozícii je auto na prenájom pre každú príležitosť. Pozrite si našu webovú stránku za najvýhodnejšie ceny.

Sú pre deti / deti k dispozícii detské / detské sedačky / booster?
Detská / detská sedačka / posilňovač sa môže pridať k vašej rezervácii pre maximálnu ochranu vašich detíSkontrolujte podrobné podmienky prenájmu, koľko poplatku za to je.

Dodatočný vodič (ov)
Nájomné auto môže byť poháňané len hlavným vodičom, ale niekedy požičovne áut ponúkajú ďalšieho vodiča za malý príplatok. Pozrite si podrobné podmienky prenájmu a zistite, koľko poplatku je. Ak chcete pridať ďalšieho vodiča, musí byť navyše prítomný navyše pri výbere vozidla, pretože bude musieť preukázať aj vodičský preukaz. Niektoré obmedzenia môžu platiť.

Prehliadka s vami prenajatým autom
Pri prenájme automobilu máte slobodu navštíviť všetky miesta videnia, keď chcete, a nezávisia od cestovného poriadku autobusov alebo vlakov. Takto si môžete užiť svoju návštevu dlhšie a cestovať, kedykoľvek budete chcieť. Pozrite si našu webovú stránku pre lacné ceny za prenájom auta.

Prenájom vozidiel

Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Bangkok prenájom áut s priemerom 9.14 na základe hodnotení 7.

Hodnotené:
spoločnosť:

Servis služby RentGroup:

PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

5

Odporúča

Autopožičovňa sa dá ľahko prenajať

Hodnotené:
spoločnosť:

Servis služby RentGroup:

PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

4

Dobré Informácie

Môžete si vybrať z mnohých možností. Žiadne prekvapenie, keď vyzdvihnúť svoje auto.

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily