Autopožičovňa Phuket

Ak chcete požičať auto?
 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 179

4.2 / 5

         

na základe recenzií 633

Phuket Autopožičovňa

Autopožičovňa v Phuket Porovnaj sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v kategóriách Phuket, Thajsko

Rentcargroup ponúka cenové porovnanie všetkých spoločností na prenájom áut v Phuket, Thajsko. Prečo tráviť hodiny výskumu, zatiaľ čo vám ukážeme ceny, podmienky vozidiel a autopožičovne všetkých spoločností na prenájom áut v Phuket, Thajsko.

Viac ako 100 000 ľudí využíva naše služby každý rok, aby šetrilo čas a peniaze na svojom najbližšom prenájme. Pomôžte nám nájsť dohodu o ďalšom prenájme áut a uvidíte naše vysoké zákaznícke hodnotenie na adrese reviewcenter.com

Phuket Porovnanie prenájmu automobilov Ponúkame cenové porovnanie všetkých dodávateľov autopožičovne v Phuket, ale vyberiete si prenájom áut na základe ceny, prenájmu áut a výberu vozového parku.

Phuket Thajsko Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v Phuket - Vyberte si svoju polohu v políčkovej karte

LETISKO
 • Medzinárodné - Letisko Phuket Autopožičovňa [HKT]
  veľkomesto
  • Phuket - Autopožičovňa
  • Phuket - Centrum Autopožičovňa
  • Phuket - Patong Autopožičovňa
  • Phuket - Patong Holiday Inn Autopožičovňa
  • Phuket - Patong Ramaburin Resort Autopožičovňa

  Phuket Informácie o prenájme a cestovaní

  Populárne destinácie
  Prenájom auta v Phuket je jednoduché. Môžete zistiť, kto má na našej stránke lepšie ceny. Automobilom pre vás samotných alebo pri cestovaní so 6 osobami je vždy pre Vás ten správny nájomný automobil.

  Cestujem z mojej krajiny, ale neviem, ako sa dostať do môjho cieľa
  Autopožičovne niekedy ponúkajú navigáciu GPS bez problémov a vedú k cieľu. Prečítajte si podrobné podmienky prenájmu za príplatok. Upozorňujeme, že GPS navigačné systémy podliehajú dostupnosti spoločnosti požičovne áut.

  Správny prenájom auta pre vás
  Existuje mnoho rôznych automobilových skupín, z ktorých si môžete vyberať autá. Keď cestujete na párty až pre 9 osôb, sú menšie autá pri cestovaní samy alebo v mini-vozidlách.Pozrite sa na našu webovú lokalitu pre automobil, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

  Kde zaparkovať prenajaté auto v Phuket
  Odporúčame vám zaparkovať prenajatý automobil na bezpečnom mieste, napríklad v garáži. To je pre vás bezpečnejšie a prenajaté auto. Niekedy je možnosť zaparkovať vaše prenajaté auto na okraji mesta alebo tam odtiaľ dopraviť verejnou dopravou. Tým ušetríte drahé náklady na parkovanie v centre mesta.

  Sú pre deti / deti k dispozícii detské / detské sedačky / booster?
  Detská / detská sedačka / posilňovač sa môže pridať k vašej rezervácii pre maximálnu ochranu vašich detíSkontrolujte podrobné podmienky prenájmu, koľko poplatku za to je.

  Prenájom vozidiel

  Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Phuket prenájom áut s priemerom 9.43 na základe hodnotení 7.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  Vynikajúca Služba

  Služby služby rentcargroup a sixt boli vynikajúce. prišiel som na letisko v phuket pred časom vyzdvihnutia auta a sixts mi stále dovolil vziať si auto bez poplatku.rnrnstav auta bol dobrý a nemám na čo sa sťažovať.rnrnurčite si prenajímam vozidlo rezerváciou na rentcargroup.com.

  Hodnotené:
  spoločnosť:

  Servis služby RentGroup:

  PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

  5

  Ďakujeme Za Inováciu

  Aktualizácia auta bola uvítaná, ale auto malo viaceré škrabance a klepanie na vonkajšej strane. dobre udržiavané nové auto. bol by som ocenil, keby auto prišlo s reverznými snímačmi, čo môže vysvetliť viacnásobné klepanie od predchádzajúceho klienta.

  Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily