Bosna A Hercegovina Požičovňa áut

Ak chcete požičať auto?

 Rôzne umiestnenie alebo krajiny?
prílet:
spiatočný:
18-24  25-70  70+

8.7 / 10

         

na základe recenzií 692

4.2 / 5

         

na základe recenzií 679

Autopožičovňa v Bosna a Hercegovina | Nájsť lacný áut áut v Bosna a Hercegovina

Autopožičovňa v Bosna a Hercegovina | Porovnať sadzby všetkých hlavných poskytovateľov prenájmu áut v krajine Bosna a Hercegovina

Rentcargroup, nezávislý sprostredkovateľ online prenájmu áut, ponúka zľavnené ceny takmer vo všetkých veľkých mestách v krajine Bosna a Hercegovina. Nájdete od malých hospodárstiev prenájom áut až po luxusné autá. Podnikanie alebo voľný čas, máme tu požičovňu áut, ktorú hľadáte v krajine Bosna a Hercegovina.

Náš rezervačný proces je jednoduchý, rýchly a bezpečný. Začnite vyplnením podrobností o ceste v cenovom zozname vľavo a získajte porovnanie pre prenájom áut v krajine Bosna a Hercegovina. Nájdite si auto a vychutnajte si - cestovanie - objavte Bosna a Hercegovina.

Bosna a Hercegovina Porovnanie prenájmu auta Jednoduché online auto požičanie porovnanie všetkých hlavných dodávateľov v krajine Bosna a Hercegovina. Urobme pre vás všetku prácu a porovnajte všetky autopožičovne a ceny.

Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina Partneri na prenájom áut

Autopožičovne v lokalite Bosna a Hercegovina

Prenájom vozidiel

Pozri posledných 5 recenzií zákazníkov. Naši zákazníci hodnotili Bosna a Hercegovina prenájom áut s priemerom 9.43 na základe hodnotení 2.

Hodnotené:
spoločnosť:

Mr Erol
Bosnia Herzegovina Kapitals Rent a Car

Servis služby RentGroup:

PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

4

April 08, 2014

Oni didnt prijať kreditnú kartu

Hodnotené:
spoločnosť:

Mr Vedat
Europcar

Servis služby RentGroup:

PreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmaniePreskúmanie

5

March 23, 2014

Naopak ..

Cestovatelia zvyčajne cestujú na prázdniny a víkendy. a navyše účtované za vyzdvihnutie alebo odovzdanie autopožičovne v nedeľu ráno sa necíti veľmi dobre.

Rentalcargroup.sk je súčasťou spoločnosti ECOMMERCE GROUP NV. Je to firma s elektronickými obchodom, ktorá ponúka širokú škálu produktov. Naša holdingová spoločnosť sídli v Holandských Antilách s podpornými úradmi v niekoľkých krajinách   Registrované miesto podnikania: Ecommerce Group NV, Mahaaiweg 6, Willemstad, Curacao, Holandské Antily